
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai i20
1.0 T-GDI Premium | Navi | Clima | Leder |
€ 21.900202421.579 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 mei 2024 |
| APK | 2 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 31.795 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel Automatisch Dimmend
- Bluetooth
- Buitenspiegels Elektrisch Inklapbaar
- Extra getint glas achter
- Mica Kleur
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur En Versnellingspook (Kunst)leder
- Uitstap Waarschuwing
- Voorstoelen Verwarmd
Meer informatie
Modeljaar: 2024
Plaatsing stuurwiel: Links
Laadvermogen: 570 kg
Maximaal toegelaten massa: 1.660 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: bruin
Emissieklasse: Euro 6
Referentienummer: 26JP72250
Typenummer: 8620
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 73 kW (99 pk) |
| Max. koppel | 171 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 40.650 x 17.750 x 14.500 mm |
| gewicht | 1.090 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 262 - 1.165 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Actieradius | 769 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Energielabel | B |
Opties
MHC Cars
Kieler Bocht 119723 JA Groningen



























