
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Hyundai i20
1.2 MPI 83pk Comfort | Airco | Camera | Carplay | Cruise control | Dodehoek detectie | Navigatie | Parkeersensoren | Digitaal cockpit | Lichtmetalen velgen

Hyundai i20
1.2 MPI 83pk Comfort | Airco | Camera | Carplay | Cruise control | Dodehoek detectie | Navigatie | Parkeersensoren | Digitaal cockpit | Lichtmetalen velgen
€ 19.900202534.179 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 mei 2025 |
| APK | 8 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 19.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Heeft u interesse in deze of 1 van onze andere occasions? Neem telefonisch contact op met onze occasionspecialist Sako de Boer of stuur een WhatsAppbericht. Telefoonnummer 06-17711749.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Kleur wit
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Telefoonintegratie premium
- Audio-installatie
- Multimedia scherm standaard
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
Uitrusting
- Dodehoekdetectie met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bagagedek
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2024 - jan. 2026
Referentienummer: 3294524
Maten en gewichten
Laadvermogen: 572 kg
Wielbasis: 26 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
Aanvullende garantielabels: Hyundai Promise - Approved Used Cars (12 maanden)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1088 kg
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 19-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 23-04-2025
Stoelbekleding: Stof
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 61 kW (83 pk) |
| Max. koppel | 113 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.070 x 1.780 x 1.450 mm |
| gewicht | 988 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.560 kg |
| Trekgewicht geremd | 910 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 352 - 1.165 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,7 s |
| Actieradius | 754 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Broekhuis Hyundai Genesis Almere
De Strubbenweg 131327 GA Almere





































