

Hyundai i20
1.0 T-GDI 101 pk Comfort 5 deurs camera, dodehoekdetectie
€ 18.700202315.622 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 juli 2023 |
| APK | 19 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 24.795 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Dit is een auto die is ontworpen voor uw comfort. Deze Hyundai i20 is van het bouwjaar 2023. Op de teller van deze auto staat slechts 15.622 kilometer. Hij rijdt lekker, deze Hyundai. Pittig ook, met dank aan de compacte en zuinige 101 pk motor.
Deze SPOTiCAR-occasion wordt geleverd met 12 maanden garantie. Wij werken met transparante all-in tarieven, dus er zijn geen bijkomende afleverkosten.
Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.
Rij- en route-info wordt perfect in beeld gebracht door het digitale dashboard. Kommaar-kommaar-kommaar, aldus de achteruitrijcamera. Iedere centimeter vrije ruimte komt haarscherp in beeld. Schadevrij inparkeren maar! Spraaksturing is onderdeel van de uitrusting van deze auto. Met uw stem kunt u de belangrijkste voertuigfuncties bedienen. Het navigatie met apple carplay/android brengt u soepel en vlot naar uw bestemming. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. Met cruise control, airconditioning, lederen stuur en versnellingspook en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Hyundai helemaal compleet.
Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met u mee en schatten continu de risico's in. Het Lane-warning systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Even bellen voor een afspraak en u kunt deze auto van top tot teen zelf bekijken. U bent van harte welkom.
De verkoopprijs is compleet rijklaar inclusief garantie, uitgevoerde onderhoudsbeurt, multi-point kwaliteitscontrole, minimaal 1 jaar geldige APK en aflevering in showroomstaat. Wij werken met all-in tarieven, dus er zijn geen bijkomende afleverkosten.
Of u nu op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte auto, een serviceafspraak wenst, of gewoon even bij wilt praten, Autobedrijf Broere staat voor u klaar. Ons familiebedrijf is sinds de jaren 50 uitgegroeid tot een moderne mobiliteitspartner. Wij zijn het officiële adres voor Citroën, Peugeot, Eurorepar Car Service en SPOTiCAR-occasions. Nét als in de tijd van de eerste Citroën 2CV’s, denken wij nog elke dag met onze klanten mee.
Aan de samenstelling van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Modelreeks: 2020 - 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 16
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Grijs
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Aanvullende garantielabels: SPOTiCAR Advanced (12 maanden)
Inbegrepen afleverpakket: All-in prijs (SPOTiCAR Advanced): De verkoopprijs is compleet rijklaar inclusief 12 maanden garantie, uitgevoerde onderhoudsbeurt volgens schema fabrikant, multi-point kwaliteitscontrole, minimaal 1 jaar geldige APK en aflevering in showroomstaat. Wij werken met all-in tarieven, dus er zijn geen bijkomende afleverkosten.
Dit afleverpakket bevat: SPOTiCAR Advanced (12 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; 12 maanden 24/7 SPOTiCAR pechhulp in Europa, aflevering in showroomstaat, minimaal 1 jaar geldige APK, multi-point kwaliteitscontrole, RDW-leges, uitgevoerde onderhoudsbeurt volgens schema fabrikant, wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 171 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.780 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 262 - 1.165 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 784 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 115 g/km |
| Energielabel | B |






