

Hyundai i20
1.0 T-GDI Premium AUTOMAAT - ALS NIEUW !!!
€ 16.950201945.556 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 april 2019 |
| APK | 8 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 23.442 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Hyundai i20 1.0 T-GDI Premium AUTOMAAT - ALS NIEUW !!!
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Kleur: Two Tone kleurstelling Zilver Metallic met Zwart dak. Schitterende, in praktisch NIEUWSTAAT verkerende Hyundai i20 AUTOMAAT in de meest complete PREMIUM uitvoering voorzien van vele opties af fabriek, zoals Navigatie, Cruise Control, Extra getinte achterruiten, Parkeersensoren vóór en achter, 16 inch Lichtmetalen velgen, Achteruitrij Camera, Keyless Entry, Elektrisch inklapbare buitenspiegels, Elektrisch bedienbare ramen V + A en een Afneembare Trekhaak ! De auto is schadevrij en er is NIET in gerookt ! Standaard afleveringskosten inclusief 12 maanden garantie EUR 295, kijk op www.autolouwes.nl voor alle overige mogelijkheden en nog veel meer AUTOMATEN !
Auto Louwes is een all-round BOVAG bedrijf gespecialiseerd in Peugeot en Citroen. Tevens hebben wij een uitstekende werkplaats waar u voor al uw onderhoud, reparaties en APK-keuringen aan alle merken en types terecht kunt. Wij zijn van maandag tot en met vrijdag geopend van 8.00 tot 17.30, zaterdag en zondag zijn wij gesloten. Graag tot ziens bij Auto Louwes in Roden !
Autobedrijf Louwes B.V.
Kastanjelaan 24
9301 LE Roden
050-5019691
info@autolouwes.nl
www.autolouwes.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 73 kW (99 pk) |
| Max. koppel | 172 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.730 x 14.740 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.085 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.650 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 326 - 1.042 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 114 g/km |
| Energielabel | D |




