

Hyundai i20
1.2i i-Drive|Led|
€ 4.2502013150.407 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 mei 2013 |
| APK | 15 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.335 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Hyundai i20 1.2i i-Drive
met o.a. Apk t/m 15-06-2027/ lichtmetalen velgen/ electrische ramen voor/ radio cd speler/ led dagrijverlichting/ hoedenplank/ 2-sleutels/ stuurbediening/ spoiler/ etc.
Sportieve Hyundai i20 met led verlichting. Deze auto rijdt, schakelt goed en wordt afgeleverd met 2-sleutels en de nationale auto pas. Kom gerust eens langs om de auto zelf te bekijken.
• Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend
Aangezien wij veel onderweg zijn om nieuwe occasions aan te kopen is bezichtiging alleen mogelijk op afspraak. Graag bellen voor een afspraak, anders is er een kans dat u voor een gesloten deur staat of de occasion al verkocht is. Inruil van uw huidige auto is mogelijk Wij reserveren geen auto's!
Met vriendelijke groet,
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 253 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.248 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 121 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.000 x 1.710 x 1.490 mm |
| gewicht | 935 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.515 kg |
| Trekgewicht geremd | 850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 295 - 1.060 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Actieradius | 957 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | A |



