
Hyundai i10
1.0i Go! 2017
€ 8.900201746.724 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 31 augustus 2017 |
| APK | 4 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.364 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Bij Hyundai slagen ze er keer op keer in om auto's van topklasse te leveren tegen een middenklasse prijs. New Thinking. New Possibilities. Zijn compacte motor geeft deze Hyundai uitstekende prestaties, maar zorgt voor een bescheiden brandstofverbruik. Ook LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord. Naast handmatige bediening kunt u belangrijke functies met uw stem bedienen dankzij de ingebouwde spraakbediening. U rijdt snel, zuinig en zeker naar uw bestemming met het full map navigatiesysteem. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Meer rijcomfort en minder brandstofgebruik? Even de cruise control instellen en dan ontspannen rijden! Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur is deze Hyundai helemaal compleet. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist. We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
Modeljaar: 2017
Referentienummer: 3453172
Laadvermogen: 402 kg
Wielbasis: 239 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Rijklaargewicht: 1008 kg
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 31-08-2017
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.670 x 1.660 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 908 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.310 kg |
| Inhoud bagageruimte | 252 - 1.046 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,5 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 93 g/km |
| Energielabel | B |




