

Hyundai i10
1.0 Comfort | Nieuw | Snel leverbaar | Navigatie | Camera
€ 21.39020261.300 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2026 |
| APK | 28 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 22.025 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Alles voor jouw nieuwe auto vind je bij Hyundai Wittenberg Nieuwegein!
Wij vertegenwoordigen Hyundai in de regio Amersfoort, Hilversum, Nieuwegein en Utrecht. Je kunt bij ons terecht voor zowel aanschaf van nieuwe auto's en occasions, (private) leasing, als schade en onderhoud aan jouw auto.
Bij Hyundai Wittenberg kun je rekenen op transparante service en professionele dienstverlening, maar altijd met een persoonlijk karakter. Onze mensen maken het verschil. Zij zorgen voor de kwaliteit die jij en je auto verdienen, samen met het ruime assortiment kwalitatief hoogwaardige modellen.
Wij nodigen je graag uit voor een bezoek aan een van onze showrooms of kijk in ons online aanbod. We zijn je graag van dienst!
Welkom bij Hyundai Wittenberg!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 411 kg
Wielbasis: 243 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 46 kW (63 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.670 x 1.680 x mm |
| gewicht | 899 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 310 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 310 kg |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 143 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,9 s |
| Actieradius | 749 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Energielabel | C |





