
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai i10
1.0 Comfort Limited €2000,- korting !! | vanaf 289,- Private Lease p/m !!
€ 21.640202610 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 maart 2026 |
| APK | 30 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 23.640 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
De Koreaanse merken onderscheiden zich door geweldige bouwkwaliteit, uitstekende rijeigenschappen en slimme technologie. Het gaat hier om een nieuwe auto, die uit voorraad leverbaar is. De compacte maar pittige motor heeft een bescheiden dorst maar levert prima prestaties. Verder is de Hyundai uitgerust met: LED-dagrijverlichting, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank. De achteruitrijcamera geeft u duidelijk zicht op de ruimte achter de auto. In deze auto kunt u de belangrijkste functies bedienen met uw stem. Mocht zich een probleem voordoen, dan krijgt u via remote services op uw smartphone te zien wat er precies aan de hand is, waar u ook bent. Deze auto kent elke bestemming als z'n broekzak, dankzij het full map navigatiesysteem. U bedient de cruise control eenvoudig zonder uw handen van het stuur te halen. De uitrusting van deze Hyundai is met airconditioning, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet. Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van u overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met u mee, zodat u tijdig kunt reageren op noodsituaties. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Deze Hyundai i10 blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. Ook helpen het hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken. Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden. We maken graag een afspraak met u.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Metaal-/micakleur
- Glans exterieur delen
Infotainment
- Telefoonintegratie premium
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
Uitrusting
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 21342900
Productienummer: 21342900
Maten en gewichten
Laadvermogen: 411 kg
Wielbasis: 243 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 999 kg
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 03-03-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 30-01-2026
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 46 kW (63 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.670 x 1.680 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 9,7 m |
| gewicht | 899 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 310 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 310 kg |
| Inhoud bagageruimte | 256 - 1.010 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 143 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,9 s |
| Actieradius | 749 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Broekhuis Hyundai Genesis Almere
De Strubbenweg 131327 GA Almere










