

Hyundai i10
1.0i|NAP|AIRCO|CRUISE|5DEURS|GARANTIE MOGELIJK!
€ 4.3952013168.710 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 november 2013 |
| APK | 1 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.430 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Nette Hyundai i10 uit 2013 met NIEUWE APK en BEURT BIJ AFLEVERING verkeert in topstaat. Auto rijdt en schakelt perfect. Motorisch in orde en loopt goed. NAP, AIRCO, CRUISE, 3DE EIGENAAR, KOPPELING VV, GARANTIEMOGELIJK!
Hyundai I10 1.0i|NAP|AIRCO|CRUISE|5DEURS|GARANTIE MOGELIJK!
Eigenschappen:
NIEUWE APK BIJ AFLEVERING (huidige apk tot 01-12-2026)
NIEUWE ONDERHOUDSBEURT BIJ AFLEVERING!
OPTIONEEL 6/12/24 MAANDEN AUTOTRUST GARANTIE! (meerprijs vanaf €495)
Motorisch in orde!
Schakelbak in orde!
Rijdt, schakelt en remt super!
Geen brandende storingslampjes op het dashboard!
Originele lage kilometerstand met NAP Tellerrapport!
Airco automatisch!
Cruise Control!
Bluetooth!
Nette Carrosserie! (rechtsvoor en rechter achterscherm lichte schaafplek, zie afbeeldingen, ondanks dit super mooie auto!)
Nette interieur!
Stuurbekrachtiging!
Elektrische ramen!
Elektrische spiegels
Centrale deurvergrendeling!
Rondom 4 goede A-merk Vredestein All Season banden!
Complete boekjes en onderhoudshistorie aanwezig!
Afkomstig van de 3de eigenaar! (laatste 8 jaar in bezit gehad)
Koppelingsset is vervangen bij 75.000km
Betreft een zeer nette, mooie en goed onderhouden auto die in een goede staat verkeert motorisch, technisch en optisch!
GEEN AFLEVERINGSKOSTEN!
---------------------------------------------------------------------
Auto is motorisch, technisch en optisch in goedestaat!
2 sleutels en complete historie aanwezig!
NIEUWE APK, NIEUWE ONDERHOUDSBEURT en GARANTIE MOGELIJK!
Kortom, een nette, mooie en goed onderhouden auto met een nieuwe apk en servicebeurt voor nog jaren lang rijplezier!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/70 R13
Laadvermogen: 402 kg
Wielbasis: 239 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
🔁 Inruil is altijd mogelijk – ongeacht de staat van uw auto!
Wilt u uw huidige auto inruilen? Dat kan! Wij nemen vrijwel elke auto in, ook als deze schade, veel kilometers of problemen heeft. U ontvangt bij ons altijd minimaal €150,- terug voor uw inruilauto, ongeacht de conditie.
🚗 Uw auto verkopen zonder moeite?
Ook als u geen andere auto bij ons koopt, kunt u uw voertuig bij ons verkopen. Stuur ons een bericht of bel ons voor een vrijblijvende en snelle waardebepaling van uw auto.
📞 Vragen of interesse in een proefrit?
Heeft u vragen over deze auto of wilt u graag een proefrit maken? Neem dan gerust contact met ons op. We zijn bereikbaar via 030 740 1040, of stuur eenvoudig een bericht – wij reageren snel en duidelijk!
⚠️ Let op: om teleurstelling te voorkomen raden wij aan voor vertrek even te bellen, zodat u zeker weet dat de auto nog beschikbaar is.
🕒 Openingstijden:
Maandag t/m zaterdag: 10:00 – 17:00
Zondag: alleen op afspraak mogelijk.
📍 Bezoekadres:
Coloradodreef 46
3565 BV Utrecht
www.chef-cars.nl
📞 Telefoon: 030 740 1040
✉️ E-mail: chefcarsvof@hotmail.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 94 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.590 x 1.600 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 908 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.310 kg |
| Inhoud bagageruimte | 252 - 1.046 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,1 s |
| Actieradius | 930 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 98 g/km |
| Energielabel | A |



