

Hyundai i10
1.0 Premium | €2000,- korting !! | Vanaf 289,- Private Lease p/m !
€ 22.940202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 24.940 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Zoekt u een auto met kwaliteit op hoog niveau, maar dan betaalbaar? Dan moet het wel een Hyundai worden. New Thinking. New Possibilities. U kunt deze nieuwe auto nu direct verkrijgen, want hij is op voorraad. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. In deze auto profiteert u onder andere ook van: adaptieve verlichting, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank. 'Boem is ho'? Niet met deze achteruitrijcamera. U ziet achter net zo goed als voor en krijgt een duidelijk geluidssignaal! Als u 'm vraagt 'hoe gaat het?' geeft deze auto zelf het antwoord. Via de app op uw smartphone. U checkt de meters waar u maar wilt, of activeert diverse functies alvast. U kunt het audiosysteem en het full map navigatiesysteem bedienen met de knoppen op het stuur of zelfs met uw stem. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. De cruise control zorgt voor een prettige, gelijkmatige koers en minder brandstofgebruik. Ook is de Hyundai uitgerust met: lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer. Tijdens de rit wordt u als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en uw omgeving in de gaten houden. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. U bent mede dankzij hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg. We kunnen ons voorstellen dat u deze auto wilt bekijken. We laten de auto graag aan u zien, dan vertellen we u meteen welke financieringsvormen we u eventueel kunnen bieden.
Nieuw: Ja
Referentienummer: 21343004
Productienummer: 21343004
Wielbasis: 243 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Interieur: Light Grey
Verwachtte leveringsdatum: 10-03-2026
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 46 kW (63 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| gewicht | 899 kg |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 143 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,9 s |
| Actieradius | 734 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Energielabel | B |




