
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai i10
1.0 Comfort | Achteruitrijcamera | Cruise Control | Navigatie |
€ 20.640202515 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 88 - € 97 |
Omschrijving
Deze zuinige Hyundai i10 is vriendelijk voor uw portemonnee en voor het milieu. We hebben het hier over een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. Met deze Hyundai is een pittige rijstijl mogelijk, terwijl de motor toch spaarzaam met brandstof omgaat. Natuurlijk behoren LED-dagrijverlichting, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Bij het inparkeren laat de achteruitrijcamera precies zien hoeveel meter... decimeter... centimeter ruimte er nog is! De conditie van deze auto is 24/7 inzichtelijk dankzij Connected Services. Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audiosysteem en ook het full map navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur en met spraak. Lange stukken vermoeiend? Niet met de cruise control! Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. Ook is de Hyundai uitgerust met: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Het rijden met deze Hyundai wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. Met voorzieningen als hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden. We maken graag een afspraak met u.
Aanvullende opties en accessoires
- Mangrove Green (MG2)
- Navigatiesysteem full map
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- buitenspiegels in andere kleur
- connected services
- multimedia scherm klein
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 243 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Fabrieksgarantie (inbegrepen): Dit voertuig wordt afgeleverd met de standaard fabrieksgarantie. Vraag onze verkoopadviseurs voor meer informatie.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck - Bovag garantie 12 maanden (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Fabrieksgarantie"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 46 kW (63 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Massa | 899 kg |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 143 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,9 s |
| Actieradius | 749 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Oostendorp Helmond
Varenschut 55705 DK Helmond


























