
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Hyundai Bayon
Comfort 1.0 T-GDI 90pk | €2.255 VOORRAADVOORDEEL | NAVI | APPLE CARPLAY / ANDROID AUTO | CAMERA |

Hyundai Bayon
Comfort 1.0 T-GDI 90pk | €2.255 VOORRAADVOORDEEL | NAVI | APPLE CARPLAY / ANDROID AUTO | CAMERA |
€ 29.99520265 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 maart 2026 |
| APK | 22 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 31.000 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Bedrijfsinformatie
Standaard leveren wij deze kwaliteitsoccasion inclusief het ‘H-Point Occasion Basis Afleverpakket’ (alle onvermijdbare kosten; kenteken tenaamstelling en eventueel een RDW-vrijwaring voor uw inruilauto). Om uw 'nieuwe' auto in een zo perfect mogelijke staat aan u af te leveren adviseren wij u om voor een upgrade te kiezen. Voor slechts € 1.099,- bieden wij het 'H-Point Comfort Afleverpakket' aan. Alles wordt dan tot in de puntjes verzorgd en u kunt rekenen op uitgebreide garantiezekerheden! Voor € 300,- extra kunt u ook nog kiezen voor het ‘H-Point Excellent Afleverpakket’.
Uw auto financieren? Met onze EXTRA LAGE RENTE DEALS hebben wij altijd een passend financieringsvoorstel voor iedereen. Profiteer bij aanschaf van uw kwaliteitsoccasion van scherpe rentetarieven. Vraag een van onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden.
Interesse in deze auto? Kom dan langs bij onze vestiging, bel ons óf vraag online meer informatie aan. Zoekt u wellicht een andere auto? Wij hebben een grote aanbod kwaliteitsoccasions op voorraad van diverse merken en u bent van harte welkom voor een uitgebreide bezichtiging of proefrit!
Hoewel onze advertenties met de grootste zorg zijn samengesteld kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van uitrustingsniveaus, opties en accessoires. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing voor aankoop te controleren.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- kleur wit
- verlichte grille/strip
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoekdetectie met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 560 kg
Wielbasis: 258 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Nieuwe auto: Rijklaar
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 171 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.180 x 1.780 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.075 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.635 kg |
| Trekgewicht geremd | 910 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 334 - 1.205 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 689 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Energielabel | D |
Opties
H-Point Gorinchem
Van Hogendorpweg 64204 XW Gorinchem






























