

Hyundai Bayon
1.0 T-GDI Comfort Smart |Camera|Carplay|
€ 18.450202338.493 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 september 2023 |
| APK | 11 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 29.703 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Modelreeks: mei 2021 - okt. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 560 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: KL Auto's Havenweg 37c 4905AA OOSTERHOUT, NL 06-11500958 http://www.klautos.nl info@klautos.nl
Wij zijn geopend met Pinksteren:
Belt u altijd even vooraf voor een afspraak!
1e Pinksterdag 12:00 - 16:00
2e Pinksterdag 10:00 - 16:00
KL Auto’s – Hét adres voor betrouwbare occasions in Oosterhout
Wij verzoeken u vriendelijk om voor vertrek en indien mogelijk 2 uur vooraf even te bellen of de auto van uw keuze nog beschikbaar is zodat wij deze klaar kunnen zetten voor u.
Gezien onze grote voorraad werken wij met een depot en staan niet alle auto's op de hoofdlocatie.
Bij KL Auto’s vindt u een breed assortiment van honderden zorgvuldig geselecteerde topoccasions, tegen scherpe meeneem-/handelsprijzen. Wij bieden eerlijke service, transparantie en de zekerheid die u zoekt bij de aanschaf van een auto.
-Alle merken welkom voor inruil of verkoop
- Financiering mogelijk – snel en flexibel geregeld
- Aangesloten bij RDW, VWE en Nationale Auto Pas (NAP)
- Inkoop van alle merken – met directe betaling en vrijwaring
- Tenaamstelling direct bij ons op locatie
Wij doen ons uiterste best om alle informatie correct weer te geven. Toch adviseren wij u om altijd zelf de voor u belangrijke zaken te controleren. Bij twijfel: bel, WhatsApp of mail ons gerust.
Bezoekadres:
Havenweg 37c
4905 AA Oosterhout NB
Telefoon / WhatsApp: +31 6 11 50 09 58
Website: www.klautos.nl
E-mail: info@klautos.nl
Openingstijden (op afspraak):
Maandag t/m Vrijdag: 09:30 – 17:30
Zaterdag: 09:30 – 17:00
Zondag: 12:00 – 16:00
Dinsdag koopavond tot 20:00
We verwelkomen u graag in onze showroom bij KL Auto’s Oosterhout – waar kwaliteit, service en klanttevredenheid voorop staan.
Specificatie- en invoerfouten voorbehouden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 73 kW (99 pk) |
| Max. koppel | 171 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.180 x 1.780 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.120 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.680 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 321 - 1.115 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 769 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |



