

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 maart 2024 |
| APK | 20 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 29.300 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Klaar om verliefd te worden op je nieuwe Hyundai Bayon?
Bij Zeeuw & Zeeuw Hyundai Breda zit je goed! Onze klanten geven ons een 4,6 Google rating, en dat is precies de energie die je bij ons voelt.
Onze dealerwaardige occasions zijn snel weg, de voorraad vernieuwt continu, dus dit is hét moment om jouw perfecte occasion te ontdekken.
Spring gerust binnen of bel ons op 076-5725555.
Wij maken graag tijd voor je.
Zeeuw & Zeeuw Hyundai Breda - ontdek het, voel het, rij het!
Klaar om verliefd te worden op je nieuwe auto?
Bij Zeeuw & Zeeuw Hyundai Breda zit je goed! Onze klanten geven ons een 4,6 Google rating, en dat is precies de energie die je bij ons voelt.
Onze dealerwaardige occasions zijn snel weg, de voorraad vernieuwt continu, dus dit is hét moment om jouw perfecte occasion te ontdekken.
Spring gerust binnen of bel ons op 076-5725555.
Wij maken graag tijd voor je.
Zeeuw & Zeeuw Hyundai Breda, ontdek het, voel het, rij het!
Algemene opmerking: Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Zeeuw & Zeeuw niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie.
Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- stuur kunstleder
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 560 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieurkleur: (NNB)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Leaseprijs: private lease € 354 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 349 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Servicepakket - Budget (inbegrepen):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Bovag 40-puntencheck
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
- Let op: Service en onderhoud niet inbegrepen bij het Budget Servicepakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Servicepakket - Premium (€ 975 meerprijs):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Brandstof / acculading min. € 40,-
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Waxbehandeling
- Pechhulp
- Accu Health Check (PHEV & EV)
- Onderhoudsbeurt
- Distributieriem vervangen, indien nodig binnen 20.000 km of 12 maanden
- Remblokken en remschijven vervangen indien niet volgens fabrieksnorm
- Banden vervangen indien de profieldiepte minder is dan 3mm
- Remvloeistof vervangen indien noodzakelijk
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Zeeuw & Zeeuw+ Services
- Bovag 40-puntencheck
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
(Pechhulp en Accu Health Check kan alleen worden geboden voor automerken waarvan Zeeuw & Zeeuw officieel dealer is.)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket - Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK - Servicepakket - Excellent Personenauto's (€ 1.475 meerprijs):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 18 maanden Bovag garantie
- Brandstof / acculading min. € 40,-
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Waxbehandeling
- Pechhulp
- Accu Health Check (PHEV & EV)
- Onderhoudsbeurt
- Distributieriem vervangen, indien nodig binnen 20.000 km of 12 maanden
- Remblokken en remschijven vervangen indien niet volgens fabrieksnorm
- Banden vervangen indien de profieldiepte minder is dan 3mm
- Remvloeistof vervangen indien noodzakelijk
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Zeeuw & Zeeuw+ Services
- Bovag 40-puntencheck
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
(Pechhulp en Accu Health Check kan alleen worden geboden voor automerken waarvan Zeeuw & Zeeuw officieel dealer is.)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket - Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Bovag garantie 18 maanden (18 maanden garantie); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl


Hyundai Bayon - Welkom duurtest
- Duurtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 171 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.180 x 1.780 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.120 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.680 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 321 - 1.115 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 769 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Zeeuw & Zeeuw Hyundai Breda
Charles Petitweg 14827 HJ Breda





























