

Hyundai Bayon
1.0 T-GDI MHEV, 1e Eig! NL auto! Carplay! Camera! 2e Pinksterdag OPEN!
€ 16.399202232.728 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 februari 2022 |
| APK | 13 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 24.102 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
De directe rijklaarprijs zonder inruil is 16.399! Voor dit bedrag heeft de auto een pre inspectie en vloeistof controle gehad. De showroom vraagprijs van deze auto is 16.950 dus als u niets inruilt dan wordt u een korting verleend van 751 euro! Deze sportieve, betrouwbare en goed onderhouden Hyundai Bayon in de Comfort Smart uitvoering is een Nederlandse auto met Nationale Auto Pas van de 1e eigenaar en is APK gekeurd t/m 13 februari 2028! Deze Bayon is verder uitgerust met de 100 Pk sterke 1.0 T-GDi motor en is oa voorzien van audiosysteem met bluetooth, cruise control, navigatie, lm velgen, Apple Carplay/ Android Auto, achteruitrij camera en airco!
Modelreeks: mei 2021 - okt. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 565 kg
Wielbasis: 258 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Ocassion Centrum Heeze Industrieweg 31 5591JL HEEZE, NL 0402264222 http://www.ocassioncentrum-heeze.nl info@ocassioncentrum-heeze.nl
Wij bieden deze auto aan inclusief een minimaal 6 maanden geldige apk (bij minder dan 6 maanden apk wordt de auto gratis voorzien van een nieuwe apk keuring!). De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistof controle gehad. Afleverpakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan (zie onze website!). Wij verkopen geen auto's zonder garantie, en deze garantie is gekoppeld aan de beurt voor de auto. Voor meer informatie neem gerust contact met ons op. Wij kunnen ter plekke auto's te naam stellen, uw oude auto vrijwaren en ook kunt u bij ons pinnen!! WIJ ADVERTEREN MET SCHERPE, VASTE MEENEEMPRIJZEN!! Natuurlijk is het ook mogelijk om uw auto in te ruilen!! Stuur (liefst via de mail!) ons de gegevens van uw auto zoals kenteken en km stand, geef de technische en uiterlijke staat goed door, en stuur foto's mee dan maken wij voor u een vrijblijvende offerte! U bent van harte welkom om eens een kijkje bij ons te nemen! WIJ HEBBEN ALTIJD RUIM 25 AUTOMATEN OP VOORRAAD!! Let op! Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 73 kW (99 pk) |
| Max. koppel | 171 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.180 x 1.780 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.095 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 321 - 1.115 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Actieradius | 769 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |



