

Hyundai Accent
1.4i Dynamic Joy
€ 1.5952008199.538 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 mei 2008 |
| APK | 20 maart 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 14.490 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R14
Laadvermogen: 545 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Al onze auto`s worden afgeleverd met een nieuwe jaar Apk-keuring, 6 maanden garantie en een onderhoudsbeurt. (Vanaf € 3500,- en minder dan 150.000km)
Autobedrijf Raha
Penningweg 97
1507 DG Zaandam
Openingstijden:
Ma t/m Vrijdag van 09:00 tot 18:00 uur
Zaterdag van 10:00 uur tot :17:00 uur
Zondag`s alleen op afspraak
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.399 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 125 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.050 x 1.700 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 1.055 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 453 kg |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Actieradius | 725 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 146 g/km |
| Energielabel | C |


