
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Honda Jazz
1.5 i-VTEC Dynamic Sport 131 pk! NL-Auto | Cruise Control | Stoelverwarming | Nav | DAB | Trekhaak | PDC | Full LED | Historie

Honda Jazz
1.5 i-VTEC Dynamic Sport 131 pk! NL-Auto | Cruise Control | Stoelverwarming | Nav | DAB | Trekhaak | PDC | Full LED | Historie
€ 16.955202075.532 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 januari 2020 |
| APK | 6 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 32.841 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Deze unieke Honda Jazz Dynamic Sport is voorzien van liefst 131 pk. Het betreft een origineel Nederlands geleverde auto met de volledige onderhoudshistorie erbij. Opties waarmee de auto is uitgerust zijn o.a. Cruise Control, Airconditioning, Stoelverwarming, DAB Radio, Navigatie, Bluetooth voor audio & telefonie, Regen-/lichtsensor, Elektrisch inklapbare buitenspiegels, LED verlichting, Trekhaak, Parkeersensoren rondom, de Nationale Auto Pas en alle Originele boekjes en sleutels.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED verlichting
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Bluetooth audio
- Bluetooth bellen
- Carkit
- DAB Radio
- Multimedia systeem
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbanken neerklapbaar
- Armsteun
- Flippers aan stuurwiel
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Origineel Nederlandse auto
- Bereikbaar via WhatsApp: 0346-571454
- Bluetooth
- hoofdsteunen anti-whiplash
- NAP ( Nationale Auto Pas )
- Navigatie-pakket (Navigatiesysteem full map)
- Niet in gerookt
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2018 - dec. 2020
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 509 kg
Wielbasis: 253 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 4
Staat
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- BOVAG afleverbeurt + BOVAG Garantie (€ 995): APK voor minimaal 12 maanden, Onderhoudsbeurt bij aflevering, 12 maanden BOVAG Garantie, 12 maanden Mobiliteitsgarantie, Tellerrapport, Poetsen en Tenaamstelling
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Bosch Car Service Best Car Selection - Carvendo (€ 995):
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf de Pijper Straatweg 1a 3604BA MAARSSEN, NL 0346571454 http://www.autobedrijfdepijper.nl info@depijper.nl
Bedrijfsinformatie
Een inruilvoorstel ontvangen? U kunt ons altijd per WhatsApp bereiken: 0346-571454!
De verkoop is iedere donderdagavond ook van 19.00 - 21.00 voor u geopend! Tevens kunt u op afspraak soms ook in de avonduren en op zondag bij ons terecht.
Kijk voor meer informatie ook op www.autobedrijfdepijper.nl of belt u met 0346-571454 of 06-54304831.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 155 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.050 x 1.710 x 1.540 mm |
| gewicht | 1.096 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.605 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 354 - 1.314 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,0 s |
| Actieradius | 727 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 149 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Automobielbedrijf de Pijper
Straatweg 13604 BA Maarssen





















































