
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Honda Jazz
DYNAMIC UITVOERING AUTOMAAT//NAVIGATIE//44000KM
€ 18.750201944.231 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 december 2019 |
| APK | 7 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.220 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 140 - € 154 |
Omschrijving
Autoservice Cor Duiveman is het grootste merkonafhankelijke full service autobedrijf in de regio Zeist. Geboren uit een passie voor auto’s en daardoor ook veelzijdig in het aanbod. Tevens is Autoservice Cor Duiveman dé Honda specialist voor Zeist en omstreken. Niet alleen betrouwbare occasions maar ook voorzien van een professionele werkplaats voor APK, onderhoud, reparatie en schadeherstel. Voor een financiering of autoverzekering bent u ook bij ons aan het juiste adres.Autoservice Cor Duiveman is het grootste merkonafhankelijke full service autobedrijf in de regio Zeist. Geboren uit een passie voor auto’s en daardoor ook veelzijdig in het aanbod. Tevens is Autoservice Cor Duiveman dé Honda specialist voor Zeist en omstreken. Niet alleen betrouwbare occasions maar ook voorzien van een professionele werkplaats voor APK, onderhoud, reparatie en schadeherstel. Voor een financiering of autoverzekering bent u ook bij ons aan het juiste adres.
Aanvullende opties en accessoires
- Airbag(s)
- Automatisch ruitenwissers
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- DYNAMIC AERO PAKKET INCL DEURLIJSTEN
- Elektrische ramen voor- en achter
- Honda Magic Seats
- honda navigatie
- L.M VELGEN 16 INCH
- Mistlampen
- Mistlampen
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Speciale kleur
- STOEL VERWARMING VOOR AANWEZIG
- USB-Aansluiting
- Verwarmde voorstoelen
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Interieurkleur: Zwart
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket (13)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 155 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.051 x 1.694 x 1.525 mm |
| gewicht | 1.097 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.605 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 354 - 1.314 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,0 s |
| Actieradius | 615 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Autoservice Cor Duiveman
Bergweg 573707 AA Zeist






























