

Honda Civic
1.5 I-VTEC Elegance 182 Pk Ecc Acc Navi 2x Pdc 2018
€ 17.999201864.195 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 december 2018 |
| APK | 24 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 35.280 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Schitterende Civic met 182 Pk onder de Kap!! 100% Dealeronderhouden, APK tot 24-05-2027!! Automatische Airco, Adaptieve Cruise Controle, Navigatie, Camera, Parkeersensoren voor + achter, Stoelverwarming voor + achter, Lane Assist en nog veel meer!! 17.999,- U kunt kiezen uit Verschillende Aflever en Garantie Pakketten!! 17.999,-!!
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 134 kW (183 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.648 x 1.799 x 1.416 mm |
| gewicht | 1.250 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 519 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | C |





