
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford E-Transit Custom
320 L1H1 136pk Trend 71 kWh |Luxe stoel + bank | nieuwe batterij met WLTP range 370km | laadruimtebekleding |
Ford E-Transit Custom
320 L1H1 136pk Trend 71 kWh |Luxe stoel + bank | nieuwe batterij met WLTP range 370km | laadruimtebekleding |
€ 36.950202638 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2026 |
| APK | 31 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 45.079 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
Broekhuis biedt deze nieuwe Ford E-Transit Custom van maart 2026 aan met de 71kWh vernieuwde batterij welke nu een grotere 370km range heeft in vergelijking met MY2025!
Deze Custom heeft lengte 1, is voorzien van de 136pk elektromotor met een maximum snelheid van 112km/u en is naast de Frozen White lak ook voorzien van:
warmtepomp
8-weg verstelbare bestuurdersstoel met armsteun en bijrijdersbank
Laadruimte beschermingspakket
Is uw interesse gewekt, neem dan met ons verkoopteam contact op!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
Infotainment
- Multimedia scherm standaard
- Telefoonintegratie premium
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Tussenschot volledig
Uitrusting
- Automatische snelheids begrenzing
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
Overige
- Ergonomische voorstoel(en)
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Referentienummer: 3517050
Technische informatie
Aanwezige accu: gekocht
Laadvermogen: 1.088 kg
Wielbasis: 3 cm
Interieur
Interieurkleur: Grijs
Onderhoud, historie en staat
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 31-03-2028
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW).
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 822,31 ex BTW): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 822,31 ex BTW): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 2237 kg
Aantal elektrische motoren: 1
Verwachtte leveringsdatum: 02-06-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 26-05-2026
Stoelbekleding: Stof
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 415 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.050 x 2.030 x 1.980 mm |
| gewicht | 2.137 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.225 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 112 km/h |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Hilversum Ford
Zeverijnstraat 21216 GK Hilversum



