

Ford Transit Courier
1.0 NAVI grootbeeld|CLIMATECONTROL|CAMERA|CRUISE|STOELVERWARMING|CAMERA
€ 10.9002019112.947 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Datum eerste toelating | 21 februari 2019 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 113 - € 113 |
Laat u niets wijsmaken, deze Ford TRANSIT COURIER biedt alles wat u van een auto verlangt. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! Geen achterportier bij deze Ford TRANSIT COURIER. In plaats daarvan een schuifdeur, die in- en uitstappen vergemakkelijkt. Ook 15 inch lichtmetalen velgen en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
De hoogwaardige achteruitrijcamera en het display met hoge resolutie zorgen dat helemaal niets u meer ontgaat van wat er achter de auto gebeurt. Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audiosysteem (met DAB-radio!) en het navigatiesysteem. Als u wilt kunt u beiden zelfs met uw stem bedienen. De achteropkomend verkeer waarschuwing bewaakt de afstand tot achterliggers en geeft een signaal als er te weinig ruimte is. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Een stabiele en comfortabele snelheid houdt u feilloos aan met de cruise control. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de Ford TRANSIT COURIER heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten.
Maak nu een afspraak voor een proefrit!
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: Huisgarantie
Wij staan als autobedrijf garant voor:
- Jong gebruikte occasions van dealerkwaliteit -
- Financieringsmogelijkheden (vraag naar de voorwaarden) -
- ANWB, DEKRA, of andere aankoopkeuringen zijn altijd mogelijk -
U bent van harte welkom in onze showroom !
openingstijden maandag t/m vrijdag:
09:00 - 17:00
zaterdag
10:00 - 17:00
's avonds en zondag op afspraak
0267620990
Getoonde advertenties en de foto's zijn op basis van een ALL-IN prijs, De prijs is dus zonder bijkomende (onverwachte kosten).
Er kunnen geen rechten worden ontleend over de informatie en foto's in onze advertenties.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| gewicht | 1.225 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.780 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |



