
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Courier
1.0 EcoBoost 92kW Tourneo
€ 34.95020243.476 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 september 2024 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Van de Ree Oostburg is een autobedrijf met veel geschiedenis. Sinds 1979 ervaring als officieel Ford dealer, destijds begonnen in Breskens en later verhuisd naar Oostburg met destijds neven vestigingen in Bergen op Zoom en Roosendaal. Sinds 2014 zijn de bedrijven Van de Ree (Ford) en "Autobedrijf van den Bosse" (Peugeot en Renault) samen gegaan onder één dak onder het label "Vakgarage". Hiermee hebben we naast de expertise in de merken Ford, Peugeot en Renault nu ook toegang tot professioneel onderhoud en verkoop van de meeste andere automerken.
Als echt familiebedrijf heten we u van harte welkom! Graag tot ziens in ons bedrijf in Oostburg.
Aanvullende opties en accessoires
- 12v power outlet located in front section
- 999 months fleet telematics
- Analogue & digital dashboard
- Anti collision system which activates brake lights and brakes at low speed includes brake assist, driver monitor, visual/acoustic warning and pedestrian & cyclist avoidance system operates above 50 kph/30 mph and operates below 50 kph/30 mph
- Apps control
- Audio-Anlage Digitalradio und Touch Screen
- Audio-Fernbedienung am Lenkrad
- Automatic hazard lights
- Bluetooth
- Bulkhead ; full height and full width
- Cargo area light
- Center armrest between front seats
- Connections for USB (front) x1 x0 x0
- Driver seat: bucket type with manual recline adjustment, manual reach adjustment, manual height adjustment and manual lumbar adjustment, passenger seat: bucket type with manual recline adjustment and manual reach adjustment
- Emergency call
- Fixed 8.00 inch 20.3cm touch sensitive display screen(s) located in the centre of the dashboard includes television
- Floor covering:
- Front and rear wheels: 15 inch 38.1cm steel rims ; width: 6.0 inches 15.2cm
- Front hinged drivers door and front passenger door
- Front power windows with one-touch on one window
- Front side curtain airbags
- Gloss paint
- Halogen low beam halogen high beam headlights with complex surface lenses
- Headlight control systems: on-coming vehicle sensor
- Intelligent speed assistance
- Load area side covering: plastic/rubber with partial exposed metal
- Load restraint hooks
- Mobile Integration : Apple CarPlay and Android Auto 999 months subscription to Apple, 999 months subscription to Android, 0 months subscription to Mirrorlink, Apple wireless connection and Android wireless connection
- Passenger side sliding cargo doors 528mm wide, 1,069mm high, 20.8 inches wide and 42.1 inches high, rear double-hinged cargo doors 1,235mm wide, 1,120mm high, 48.6 inches wide, 44.1 inches high and 180 degree opening
- Plastic multi-function steering wheel with tilt adjustment and telescopic adjustment
- Power door mirrors on drivers side and passengers side ; heated
- Power locks: Operated by remote Includes trunk/hatch
- Rear axle
- Rear sensor-type parking distance system
- Roll stability control
- Seat belt on drivers seat and front passenger seat
- Seat upholstery: cloth and cloth
- Speed limiter
- Stability control system
- Telematics Via SIM in vehicle
- Tire kit
- USB charging port(s) in the front
- Ventilation system
- Vier Lautsprecher
- Voice activating system
- Windshield wipers with variable frequency intermittent wipe
- Zwei Sitzplätze mit Sitzkonfiguration: 2+0
Meer informatie
Modelcode: -
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 269 cm
Afmetingen laadruimte: 180 x 153 x 126 cm
Emissieklasse: Euro 6e
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
- Bovag 12 maanden garantie (€ 695 meerprijs): Inclusief, poetsbeurt, grote onderhoudsbeurt, aircoservice, 1/2 tank brandstof
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.000 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.330 x 1.800 x 1.820 mm |
| gewicht | 1.305 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.910 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Inhoud bagageruimte | 2.910 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Actieradius | 681 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 150 g/km |
Opties
Vakgarage Oostburg
Transportweg 54501 PS Oostburg






























