
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Ranger
3.2 TDCi Wildtrak Supercab
€ 29.9502019158.523 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 17 mei 2019 |
| APK | 28 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 57.483 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
Alle technologie in de Ford Ranger is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar komt uit 2019. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een automatische transmissie. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 18 inch lichtmetalen velgen, treeplanken, trailer assistent, aluminium dakrailing, donker getint glas achter, verwarmde ruitensproeiers, elektrisch bedienbare ramen voor en elektrisch inklapbare buitenspiegels.
In deze auto beschikt u natuurlijk over een full map navigatiesysteem. Het audiosysteem met DAB-radio biedt glasheldere geluidskwaliteit. U bedient dit veilig, via het stuurwiel of met spraakbediening. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. De elektronische systemen in deze Ford helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. En bij het parkeren zijn het de parkeersensoren achter die voorkomen dat u andere voertuigen raakt. De achteropkomend verkeer waarschuwing bewaakt de afstand tot achterliggers en geeft een signaal als er te weinig ruimte is. Voorzien van cruise control, dus vriendelijk voor de inzittenden én de benzinetank. U bent in deze Ford ook voorzien van lederen versnellingspook, verstelbaar stuur, automatisch dimmende binnenspiegel, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Deze Ford Ranger is voorzien van Brake Assist, die extra remkracht geeft bij een noodstop.
Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Overige
- Aanhanger assistent
- Afdaal assistent
- Extra getint glas achter
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Lage gearing
- smartphone integratie
Meer informatie
Carrosserievorm: Pick-Up (grijs kenteken)
Modelreeks: apr. 2016 - mei 2019
Laadvermogen: 883 kg
Wielbasis: 322 cm
Emissieklasse: Euro 6
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bedrijfsinformatie
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 3.198 cc |
| Max. vermogen | 147 kW (200 pk) |
| Max. koppel | 470 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.362 x 1.860 x 1.804 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 2.387 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.270 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Actieradius | 919 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,4 l/100km (1 op 8,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,7 l/100km (1 op 11,5) |
| CO2-uitstoot | 228 g/km |
Opties
Garage Baremans
Ambachtlaan 234871 ED Etten-Leur






















