
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Ranger
2.2 TDCi Limited Supercab 3.55 4-drs-Trekhaak-Navi
€ 17.9502018123.541 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 22 december 2018 |
| APK | 22 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 50.581 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Ford Ranger 2.2 TDCi Limited Supercab 3.55 4-drs-Trekhaak-Navi
- Kenteken: V-139-TZ
- Merk: Ford
- Model: Ranger
- APK tot: 22-12-2026
- Tellerstand: 123541 KM
- Carrosserievorm: Pick-up
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Leder
- Motorinhoud: 2198 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: QJ2W
- Vermogen: 140 kW / 191pk
- Ledig gewicht: 2044 kg
- Max. trekgewicht: 3500 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- Verbruik: 7 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 535 cm
- Breedte: 186 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- Treeplanken
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Lage gearing
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Te koop aangeboden,
Ford Ranger 2.2 TDCi Limited Supercab 3.55 uit het jaar 2018.
Betreft een nette auto in goede staat.
Naast goed onderhoud heeft de Ford een tuning ondergaan van 375NM/160PK naar 400NM/190PK.
Ook is deze iets verhoogd en voorzien van een dikke set wielen.
Bel voor een bezichtiging om teleurstelling te voorkomen!
Tenaamstellen op locatie mogelijk
0654738383
www.reijndersautomotive.nl
Koffie staat klaar!
Met vriendelijke groet JanWillem Reijnders
Reijnders Automotive
Oud Milligenseweg 14
3886ME Garderen
06-54738383
info@reijndersautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.198 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.350 x 1.860 x 1.804 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 2.044 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.270 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Actieradius | 1.142 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 184 g/km |
Opties
Reijnders Automotive
Oud Milligenseweg 143886 ME Garderen







































