
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Ka
Ka+ 1.2 Trend Ultimate Airco - PDC - nieuwe distributie
€ 7.2502016119.438 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 september 2016 |
| APK | 30 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.845 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Van eerste eigenaar afkomstige en goed onderhouden Ford Ka+ met 1.2 (86 pk, 4 cilinder) motor in Trend Ultimate uitvoering in chique kleur, Deep Impact Blue
O.a. uitgerust met airco, parkeersensoren achter, Ford SYNC audio/bluetooh, lichtmetalen velgen, enz.
Staat rondom op z.g.a.n. all-season banden
Rijklaarprijs incl. nieuwe APK, benodigde onderhoudsbeurt, nieuwe distributie-riem en 3 maanden garantie.
Welkom bij Autovakmeester de Greef.
Wij zijn gespecialiseerd in Ford.
Uw BOVAG en RDW erkend autobedrijf in Elburg en omgeving.
We hebben ons ontwikkeld tot een professionele dienstverlener, die kwaliteit en betrouwbaarheid hoog in het vaandel heeft.
Graag tot ziens bij Autovakmeester De Greef
Watermuntstraat 9
8082 AH Elburg
Nederland
Tel: 0525-661239 / 06-86898706 (WhatsApp)
E-mail: info@autobedrijfdegreef.nl
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Bluetooth
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Meer informatie
Modelreeks: jun. 2016 - apr. 2018
Wielbasis: 249 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 110 g/km
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 1188
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.198 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 112 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.929 x 1.695 x 1.524 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 300 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 - 849 l |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autovakmeester de Greef
Watermuntstraat 98082 AH Elburg


























