
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Ka
Ka+ 1.2 Trend Ultimate |Airco|PDC|SYNC|AllSeasons|
€ 7.2402017115.731 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 november 2017 |
| APK | 30 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.245 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Deze auto koopt u geheel rijklaar met afleveringsbeurt + Pechhulp EU voor 12 maanden/15.000km + APK + 12 maanden BOVAG garantie tenzij anders vermeld in de advertentie.
Het inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar. Het is ook mogelijk om de nieuwe auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen. Wij bieden u de mogelijkheid om via ons de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen.
Vraag hiervoor naar de voorwaarden bij onze specialisten.
Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Metaallak Deep Impact Blue / Tuxedo Black / Smoke Grey / Ingot Silver (L02)
Overig
- all season banden
- Technology Pack (buitenspiegels elektrisch inklapbaar) (P01)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2018
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieurkleur: Lodha / Charcoal Black
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 110 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG 12 maanden : Inclusief afleverbeurt, nieuwe APK, Pechhulp Europa, poetsbeurt en 12 maanden BOVAG garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 112 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.930 x 1.700 x 1.524 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.530 kg |
| Trekgewicht geremd | 300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 300 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 - 849 l |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Mengelers Toyota Venlo
Rudolf Dieselweg 285928 RA Venlo













