
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford Ka
Ka+ 1.2 Trend Ultimate, Hoge instap, Airco, Cruise control, Lichtmetaal, Isofix, Blue tooth, Prijs incl. apk, beurt en 3 maanden garantie

Ford Ka
Ka+ 1.2 Trend Ultimate, Hoge instap, Airco, Cruise control, Lichtmetaal, Isofix, Blue tooth, Prijs incl. apk, beurt en 3 maanden garantie
€ 8.950201862.732 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 augustus 2018 |
| APK | 13 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 16.151 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
In fraaie staat verkerende .. Ford Ka plus ..... NL auto .. LAGE Km stand .. uitdraai Nap Teller rapport ... Boekjes
FIJNE iets Hogere INSTAP --- HOGERE overzichtelijke ZIT .. makkelijk UITSTAPPEN
MOOIE Kleur ..met alles in kleur ... Blauw Zonwerend Glas ... Fraaie Lichtmetalen Sportwielen
GARANTIE 3 maanden .. alles bij de prijs inbegrepen ... dus geen extra afleveringskosten !!
HEBBEN we het nog niet eens over de PRETTIGE ... en zo ook NUTTIGE Extra,s ... wat denkt U o.a. van ... Airco ... Cruise control ... AUDIO .. Electrische ramen met lock.... Electrische spiegel verstelling .. Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening .. . ABS ... Traction control .. AIRBAGS ... ... Isofix .. 15 inch Lichtmetalen Sportwielen ...... enz. enz.
FORD KA + ... 1.2 62KW ... 95PK ..
SCHADEVRIJ ... Niet in gerookt .. geen huisdieren ... zichtbaar en merkbaar een VERZORGDE en gekoesterde auto
Bj... 13---08---2018
APK... en afleveringsbeurt voor aflevering
AANTOONBAAR ... en gegarandeerd ... SLECHTS .. 62.732 Km gereden !!!! ... met NAP Tellerpas en boekjes
BLAUW getint glas ... met een ZONWERENDE functie
STUURBEKRACHTIGING ... Sportief STUUR .... met bediening van de Cruise Control ... de Audio .. Tevens met HOOGTE verstelling
HELDERE Mistlampen voor
HELDERE Achterlichten
RADIO...USB...AUX
BLUE TOOTH
AIRCO
CRUISE Control ... BESPAART Brandstof en VOORKOMT bekeuringen
PRACHTIG interieur
SPORTIEVE ... ALUMINIUM Details ...
ZONNEKLEPPEN met SPIEGELS en VERLICHTING
GROTE en Praktische BAGAGERUIMTE met Afdek
ELECTRISCHE ramen voor
ELECTRISCH verstelbare Buitenspiegels
CENTRALE Deurvergrendeling ... met afstandsbediening
PANIEK VERGRENDELING
ALARM Klasse 1 ... Startblokkering
2 SLEUTELS
BOORDCOMPUTER
DIGITAAL DISPLAY .... met weergave ... Buitentemperatuur ... Datum ... Tijd ... Zenderkeuze
TOERENTELLER ... Brandstof BESPAREND ... en BEHOUD van de motor
ABS Remsysteem... Anti Blokkeer Systeem
ELECTRONISCHE remkracht verdeler
AIRBAGS ... Voor ... Zij ... Gordijn
5 GORDELS ... voor met HOOGTE verstelling
5 HOOFDSTEUNEN ... met HOOGTE verstelling
MISTACHTERLICHT
ACHTERRUITWISSER
FRAAIE ... Orgineel Ford ... 15 inch Lichtmetalen Sportwielen met goede banden
ISOFIX
Deze prijs is op basis van een meeneemprijs. Dit is echter wel inclusief:
3 maanden garantie
Minimaal 10 maanden APK.
Exterieur gepoetst en Interieur gereingd.
Eventuele lak inperfecties bijgewerkt.
Uitgebreide Technische controle.
Onderhoudsbeurt wanneer nodig
Voor aanvullende garanties kunt U terecht op onze website www.autofirst-vansteenbergen.nl
Mochten er desondanks toch verschillen bestaan in de specificaties zoals in de advertentie weergegeven en de daadwerkelijke uitrusting van de auto dan kunnen
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welk aard dan ook Disclaimer
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Chroom delen exterieur
Interieur
- Stuur verstelbaar
Overige
- Bluetooth
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2018 - sep. 2019
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 509 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2
Productveiligheid
Fabrikant: V.O.F. van Steenbergen Langesteeg 31a 6721NB BENNEKOM, NL 0318419189 http://www.autofirst-vansteenbergen.nl info@autofirstvansteenbergen.nl
Bedrijfsinformatie
BEZOEK sowieso onze WEBSITE om een INDRUK van Ons BEDRIJF te krijgen ... en voor de vele en betere FOTO'S ...... ONZE auto's zijn 90% afkomstig ... van DEALER bedrijven ... ALTIJD met NAP AUTOPAS .... en veelal met ONDERHOUDSBOEKJE/Historie ....
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 115 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.070 x 1.740 x 1.570 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.041 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.550 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 - 849 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,5 s |
| Actieradius | 840 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Autofirst Autobedrijf van Steenbergen
Langesteeg 316721 NB Bennekom





















