

Ford Fusion
1.4-16V Style/1e Eigenaar/Dealer onderhouden/92.934 KM/Airco/
€ 3.950200792.934 km
Handmatig
Benzine
MPV
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 februari 2007 |
| APK | 9 februari 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Aangeboden door AK Automotive:
Een van de eerste eigenaar afkomstige Ford Fusion 1.4-16V Style met nog maar 92.000 kilometer op de teller. De Ford is voorzien van leuke opties zoals airconditioning, elektrische ramen/spiegels, radio cd/speler, in hoogte verstelbaar stuur/stoelen, metallic lak, originele wieldoppen met goede banden, multifunctioneel stuurwiel en nog veel meer. Daarnaast is de auto altijd zeer netjes onderhouden en is dit terug te vinden in de onderhoudsboeken, waarbij de distributieriem en waterpomp zijn vervangen in 2016 bij een kilometerstand van 52.000 kilometer. Tot slot wordt de auto afgeleverd met een nieuwe APK en een kleine beurt en dit is allemaal inbegrepen in de prijs. Bent u op zoek naar een auto met een fijne instap met weinig kilometers dan is dit wellicht iets voor u.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 549 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Welkom bij AK Automotive! Wij zijn een RDW erkend bedrijf met een divers aanbod aan occasions.
Al onze auto’s worden voor aflevering rijklaar gemaakt en voorzien van een recente of nieuwe APK. Hiervoor worden géén extra kosten in rekening gebracht. Onze auto’s boven de 3500 euro met een kilometerstand tot maximaal 200.000 worden standaard afgeleverd met een maand garantie. Daarnaast bieden wij extra garantie en servicepakketten aan.
*Bel of mail altijd voor de beschikbaarheid van onze auto's om teleurstelling te voorkomen. *Wilt u na aanschaf direct wegrijden, vergeet dan niet 4 uur van te voren uw pin/overmaak limiet te verhogen.
Voordelen van een nieuwe auto kopen bij AK Automotive:
- Geen afleverkosten, wij adverteren met rijklaarprijzen!
- Kosteloos uw nieuwe auto tenaamstellen
- Oude auto kosteloos vrijwaren bij inruil
- Alle inruil is mogelijk
- Al onze auto's staan aflever klaar in de showroom op u te wachten, dus u kunt direct rijden na aanschaf!
- Flexibele openingstijden (op afspraak in de avonden)
- Vele financieringsmogelijkheden, wij regelen het graag voor u!
Alle moeite is genomen om de informatie op deze website zo nauwkeurig en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.388 cc |
| Max. vermogen | 59 kW (80 pk) |
| Max. koppel | 124 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.018 x 1.724 x 1.534 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 1.056 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.605 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 377 - 1.175 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 163 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,7 s |
| Actieradius | 692 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,5 l/100km (1 op 11,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
| Energielabel | C |



