

Ford Focus
Wagon 1.0 EcoBoost 125pk Titanium Edition | Origineel NL |
€ 7.5002015142.477 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2015 |
| APK | 15 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 25.320 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Zijn dynamische uiterlijk maakt al direct duidelijk wat voor rijervaring u van deze FORD Focus Wagon mag verwachten: pure sportiviteit. De aandrijving van deze FORD wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Rijden met pit? Geen punt! De sportstoelen geven steun en stevigheid! De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen en bestuurdersstoel met lendensteunverstelling.
Of het buiten nu warm is of koud, dankzij dual zone automatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze FORD heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. De cruise control zorgt voor zorgeloos, ontspannen en zuinig rijgedrag. Een prettige optie is de keyless entry, die ervoor zorgt dat de FORD Focus Wagon automatisch van het slot gaat als u dichtbij komt. En deze auto heeft ook automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en versnellingspook, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer als standaard uitrusting.
In de FORD Focus Wagon heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Nooit meer gedoe met de hellingproef. Deze auto heeft hill hold control, een automatische handremfunctie voor steile wegen.
Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
Constructiejaar: 2015-01
Laadvermogen: 684 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onze internet verkoopprijs is INCLUSIEF afleveringskosten, minimaal 12 maand APK en natuurlijk service met een glimlach. Bij ons staat de koffie altijd klaar.
Dus geen verborgen en/of bijkomende kosten achteraf !!!
De inhoud van deze site is met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Aan het lezen van deze informatie kunnen geen rechten ontleend worden. De makers van de site achten zich in geen enkel geval schuldig bij eventuele schade in welke vorm dan ook die ontstaan zou zijn door onjuiste informatie op onze site of een verkeerde interpretatie van deze informatie.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.560 x 1.820 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.216 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 655 kg |
| Inhoud bagageruimte | 476 - 1.502 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 1.145 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | A |




