

Ford Focus
1.0 EcoBoost 125pk ST-Line nieuwe distributie
€ 11.850201798.435 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 november 2017 |
| APK | 9 november 2021 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 28.251 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Ford Focus 1.0 EcoBoost 125pk ST-Line nieuwe distributie
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Nette en goed onderhouden Ford Focus 1.0 EcoBoost ST-Line 125pk uit 2017 te koop met veel opties! Voorzien van grote beurt en nieuwe distributie. Volledig dealer onderhouden en afkomstig van de eerste eigenaar.
Onder andere voorzien van: carplay, Sync 3, bluetooth, climate control, navigatie, stoel en stuur verwarming, parkeersensoren voor en achter, parkeer assistent, multimediascherm, lichtmetalen velgen 17" en vele andere leuke opties!
Laatste onderhoudsbeurt is zojuist uitgevoerd inclusief een nieuwe distributieset. Twee sleutels zijn aanwezig. De Ford wordt afgeleverd met nieuwe APK en 3 maanden garantie!
Bekijk ook onze andere advertenties voor meer Ford aanbod!
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Inruil van uw auto is mogelijk.
U kunt ons telefonisch bereiken op 06-57035115 om een afspraak in te plannen! Tot snel!
Hermsen en Verweijen Auto's B.V.
Kryptonstraat 32 Unit 1
7031 GG Wehl
06-57035115
info@hermsenenverweijen.nl
www.hermsenenverweijen.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.560 x 1.820 x 1.492 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.216 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 655 kg |
| Inhoud bagageruimte | 476 - 1.502 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 1.145 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | A |




