

Ford Focus
1.0 EcoBoost Titanium automaat nw. distributie
€ 10.4502016131.395 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 april 2016 |
| APK | 26 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 28.280 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Ford Focus 1.0 EcoBoost Titanium automaat nw. distributie
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Nette en goed onderhouden Ford Focus 1.0 EcoBoost 125pk automaat uit 2016 te koop met veel opties! Is voorzien van nieuwe distributie, grote beurt en all season banden.
Onder andere voorzien van: trekhaak, cruise control, bluetooth, climate control, parkeersensoren voor en achter, parkeerassistent, stoel en stuur verwarming, multimediascherm, bluetooth, lichtmetalen velgen 16" en vele andere leuke opties!!
Laatste onderhoudsbeurt is uitgevoerd, tevens is de distributieset vervangen. Onderhoudshistorie is aanwezig inclusief twee sleutels en volledige documentatie. De Ford wordt afgeleverd met nieuwe APK en 3 maanden garantie!
Bekijk ook onze andere advertenties voor meer Ford aanbod!
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Inruil van uw auto is mogelijk.
U kunt ons telefonisch bereiken op 06-57035115 om een afspraak in te plannen! Tot snel!
Hermsen en Verweijen Auto's B.V.
Kryptonstraat 32 Unit 1
7031 GG Wehl
06-57035115
info@hermsenenverweijen.nl
www.hermsenenverweijen.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.556 x 1.820 x 1.505 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.245 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 476 - 1.502 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 999 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | B |




