

Ford Focus
1.5 EcoBoost 150 pk Black Edition ST-line
€ 9.9502015152.256 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 december 2015 |
| APK | 21 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.196 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Ford Focus 1.5 EcoBoost 150 pk Black Edition ST-line
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Nette en goed onderhouden Ford Focus 1.5 EcoBoost Black Edition ST-Line 150pk uit 2015 te koop met veel opties! Voorzien van grote beurt en nieuwe distributie.
Onder andere voorzien van: Sync 2, cruise control, bluetooth, airco, navigatie, stoel en stuur verwarming, multimediascherm, bluetooth, lichtmetalen velgen 18" en vele andere leuke opties!
Laatste onderhoudsbeurt is zojuist uitgevoerd, de distributieset en waterpomp is daarbij ook vervangen. Onderhoudshistorie is aanwezig inclusief twee sleutels en volledige documentatie. De Ford wordt afgeleverd met nieuwe APK en 3 maanden garantie!
Bekijk ook onze andere advertenties voor meer Ford aanbod!
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Inruil van uw auto is mogelijk.
U kunt ons telefonisch bereiken op 06-57035115 om een afspraak in te plannen! Tot snel!
Hermsen en Verweijen Auto's B.V.
Kryptonstraat 32 Unit 1
7031 GG Wehl
06-57035115
info@hermsenenverweijen.nl
www.hermsenenverweijen.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.556 x 1.820 x 1.505 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.250 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Inhoud bagageruimte | 476 - 1.502 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 982 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 128 g/km |
| Energielabel | B |




