

Ford Focus
2.3 EcoBoost ST-3 FULL OPTION
€ 23.9952020112.422 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 februari 2020 |
| APK | 30 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 55.600 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Ford Focus ST 2.3 EcoBoost – 280 PK – 2020
Op zoek naar een eerlijke Focus ST? Dit exemplaar uit 2020 levert 280 PK op de voorwielen en is gekoppeld aan de geliefde handbak. Geen poespas, gewoon een snaarstrakke rijdersauto in het zwart.
De belangrijkste opties:
Verkoop in opdracht (Consignatie)
Wij verkopen deze ST voor een liefhebber. Omdat het een consignatieverkoop is, wordt de auto verkocht zonder garantie. Hierdoor kunnen we deze bomvolle Ford wel voor een hele scherpe prijs aanbieden.
Interesse?
De auto verkeert in perfecte staat en is technisch helemaal klaar voor de volgende eigenaar. Kom hem zelf bekijken en ervaren in Best. De koffie staat klaar!
Even voorstellen: Wij zijn Douwe & Roan
DRK Automotive is ontstaan uit onze gezamenlijke passie voor auto’s. Als klein en gedreven team doen we het net even anders: bij ons ben je geen nummer, maar krijg je persoonlijk advies van twee liefhebbers die precies weten wat een starter zoekt.
Onze passie, jouw droomauto
Wij selecteren onze voorraad zelf op basis van kwaliteit en de juiste opties. Staat de auto die jij zoekt er op dit moment niet tussen? Geen stress. Als jouw personal hunters gaan we voor je op zoek in binnen- én buitenland (België/Duitsland).
Wij regelen het volledige proces: van de onafhankelijke aankoopkeuring en het transport tot de BPM-aangifte en het NL kenteken. Jij hoeft alleen maar in te stappen.
Vragen over deze auto of hulp nodig bij je zoektocht? Bel of app ons even, we denken graag met je mee!
Douwe & Roan, Team DRK Automotive
Modelreeks: 2018 - 2022
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 19
Laadvermogen: 592 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 10,8 l/100km (1 op 9,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); Nieuwe APK; Geldige APK
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.300 cc |
| Max. vermogen | 205 kW (279 pk) |
| Max. koppel | 420 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 1.840 x 1.452 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.408 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 375 - 1.354 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,7 s |
| Actieradius | 658 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,8 l/100km (1 op 9,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| CO2-uitstoot | 179 g/km |
| Energielabel | G |





