

Ford Focus
Wagon 1.0 EcoBoost Titanium | Mistlampen | Trekhaak
€ 3.9002012184.753 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 augustus 2012 |
| APK | 21 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.400 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 166 - € 182 |
Deze auto wordt geleverd een geldige APK en een poetsbeurt voor zowel exterieur als interieur.
Betrouwbaar in kwaliteit, een topper in rijprestaties en qua conditie in blakende vorm. Deze Ford Focus Wagon staat voor u klaar! Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Altijd een goede zitpositie bij iedere snelheid, dankzij de sportstoelen. Een start-stop systeem is ook aanwezig, dat helpt u om het brandstofverbruik te reduceren. Verder is de Ford uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen en verstelbare lendensteunen.
Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Achter het stuur van deze Ford bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Met deze auto bent u ontspannen onderweg dankzij de cruise control. De uitrusting van deze Ford is met automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Ford Focus Wagon samen. Heuvelop stilstaan was vroeger een kunstje. Met de hill hold control gaat het volautomatisch.
Om te bevestigen dat de kilometerstand van deze auto klopt, krijgt u er ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij. Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
Modelreeks: feb. 2012 - jun. 2014
Modelcode: C346
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 684 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autohuis de Poort Europaweg 2 3931NJ WOUDENBERG, NL 033-2472791 http://www.autohuisdepoort.nl verkoop@autohuisdepoort.nl
Van harte welkom bij Autohuis de Poort! De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op
naam overgeschreven en tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistof controle gehad.
Onderhoud en aanvullende garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan
Wij rekenen € 95,00 afleverkosten, deze kosten zitten al verwerkt in de prijs van de auto. Informeer hiernaar bij de verkoopadviseur.
OPENINGSTIJDEN: 9.00 UUR TOT 18.00uur.
Voor informatie , Autohuis de Poort Woudenberg, Europaweg 2, 3931 NJ, telefoonnummer 033-2472791. verkoop@autohuisdepoort.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op internet zo nauwkeurig en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 93 kW (127 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.610 x 1.820 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.216 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 655 kg |
| Inhoud bagageruimte | 476 - 1.502 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | A |




