

Ford Focus
Wagon 1.0 EcoBoost Titanium NAP Automaat A.Camera
€ 12.9402019131.381 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 oktober 2019 |
| APK | 28 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 33.275 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
ZEER MOOIE AUTO RIJD EN SCHAKELT PERFECT !!!
ORIGINEEL NEDERLANDSE AUTO MET NAP !!!
ONDERHOUDSHISTORIE EN BEIDE SLEUTELS AANWEZIG !!!
PARKEERSENSOREN VOOR EN ACHTER ACHTERUITRIJCAMERA !!!
NAVIGATIE CLIMATE EN CRUISE CONTROL !!!
APPLE CARPLAY/ANDROID AUTO !!!
AUTOMAAT !!!
Het is een nette en comfortabele auto, deze Ford Focus Wagon, hij heeft 131381 kilometer gelopen. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. De sportstoelen zien er niet alleen prachtig uit, maar zijn ook functioneel, zoals u kilometer na kilometer zult merken. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen zijn aan boord.
De achteruitrijcamera laat duidelijk zien hoeveel ruimte u nog heeft bij het inparkeren. De meest gebruikte voertuigfuncties laten zich met behulp van uw stem bedienen. U weet altijd hoe de auto eraan toe is dankzij Connected Services. Ook handig voor de garage en de wegenwacht. Even de app uitlezen en klaar! Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het full map navigatiesysteem. Deze Ford Focus Wagon is voorzien van sensoren aan de achterzijde om een achteropkomend verkeer waarschuwing te geven als de afstand tussen u en een achterligger te klein is. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van WIFI-hotspot, automatische airconditioning, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Zoals u mag verwachten van deze Ford Focus Wagon is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Deze Ford Focus Wagon blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. U bent mede dankzij hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Wij leveren u deze auto natuurlijk met een tellerrapport van Nationale Autopas. Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.
Modelreeks: mei 2018 - jun. 2020
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 675 kg
Wielbasis: 270 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Ijsselmonde Auto's Burgemeester van Slijpelaan 3b 3077AC ROTTERDAM, NL 0642717917 http://www.ijsselmonde-autos.nl info@ijsselmonde-autos.nl
Garantie mogelijkheden vanaf 3 t/m 12 maanden op auto's vanaf €3500,- vraag naar de voorwaarden !!!
IJsselmonde Auto's is een echt familiebedrijf ontstaan vanuit de passie voor de Automotive branche.
Vader en zoon Dennis Sr. en Dennis Jr. runnen samen het bedrijf.
Senior heeft ruim 25 jaar ervaring in de autobranche en Junior heeft zijn opleiding gevolgd aan de IVA Driebergen en heeft ook zijn hele leven al een passie voor de Automotive.
Wij hebben een wisselend aanbod in occasions. Bij ons staat kwaliteit en service hoog in het vaandel.
Wij streven ernaar om u altijd de beste kwaliteit occasions aan te bieden voor de scherpste prijzen.
Daarom adverteren wij met internet meeneem prijzen.
Ook kunt u bij ons terecht voor onderhoud zoals apk, remmen vervangen, motor onderhoud en algemene inspectie service etc.!!!
Voor meer foto's of informatie ga naar onze site www.ijsselmonde-autos.nl
Om teleurstelling te voorkomen graag altijd even bellen of de auto nog beschikbaar is, voordat u onze kant op komt !!
Onze adres- en contactgegevens
IJsselmonde Auto's
Burgemeester van Slijpelaan 3B
3077AC Rotterdam
TEL 010-8461225
info@ijsselmonde-autos.nl
www.ijsselmonde-autos.nl
Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 9:30 uur tot 17:00 uur.
!!!!! ZATERDAG VAN 10:00 TOT 15:00 !!!!!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 93 kW (127 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.790 x 1.840 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 575 - 1.620 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Actieradius | 896 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 153 g/km |
| Energielabel | C |





