

Ford Focus
1,0 EcoBoost Active Wagon | Automaat! | Carplay |
€ 16.450201998.791 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 november 2019 |
| APK | 7 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.517 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Bij het ontwerpen van de Ford Focus stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze Focus is van het bouwjaar 2019, hij heeft 98791 kilometer gelopen. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Tijdens de koude maanden is stoelverwarming een voorziening die u niet wilt missen. Pak aan, 't is winter! Zo'n verwarmd stuurwiel is dan bijzonder prettig! Tot de uitrusting van deze Ford behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Hoeveel ruimte heeft u nog bij het inparkeren? De achteruitrijcamera brengt helder in beeld wat zich achter de auto bevindt en geeft een geluidssignaal. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Spraaksturing betekent dat u verschillende functies met uw stem kunt bedienen. Met Connected Services wordt iedere rit nóg veiliger. De geluidskwaliteit aan boord is 'next level' dankzij het high performance audiosysteem. Extra opties op deze auto zijn: full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Ford Focus samen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. U bent mede dankzij hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Km stand: 98791
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Whatsapp nummer : 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Modelreeks: 2018 - 2022
Referentienummer: y62325
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 17
Vooras: Bandenprofiel links: 7 mm; Bandenprofiel rechts: 7 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 7 mm; Bandenprofiel rechts: 7 mm
Laadvermogen: 675 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: zwart
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
CO₂-uitstoot (NEDC): 132 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.840 x 1.530 mm |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 928 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | A |





