We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford Fiesta
1.25 Limited bij ons bedrijf vannaf 2015 in onderhoud geweest/nieuwe distributie
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Ford Fiesta. De auto is van het bouwjaar 2010 en is van de eerste eigenaar. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten. Met isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.
Deze auto kan geleverd worden met BOVAG garantie.(589.00)
Bij een goede occasion als deze hoort natuurlijk ook een tellerrapport van Nationale Autopas. Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
Multimedia systeem
Interieur
12Volt aansluiting
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2009 - jul. 2012
Modelcode: B299
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 541 kg
Wielbasis: 248 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 589): BOVAG all in pakket: *Nieuwe APK *Zolang u de auto in uw bezit heeft gratis APK *Totale reconditionering zowel binnen en buiten en machinale schoonmaak van het interieur *Jaar volledige BOVAG garantie *Te naam stellen auto
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Londen Mauritslaan 2 3454XS DE MEERN, NL 030-6666688 http://www.autolonden.nl info@autolonden.nl