We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
40.055KM, eerste eigenaar en Nederlands geleverd. Dat zie je niet vaak! Dit is er eentje die je niet zomaar iedere dag tegenkomt. Een Ford Fiesta 1.6 Sport uit 2012 met slechts 40.055KM op de teller, en dat is niet het enige bijzondere. Hij is origineel Nederlands geleverd en heet slecht maar 1 eigenaar gehad! 40.055KM in 14 jaar en slechts 1 eigenaar. Dat moet Ford Fiesta zijn waar iemand bijzonder veel waarde aan gehecht heeft. Dat klopt en dat is aan alles terug te zien. De auto ziet er geweldig uit en rijd als NIEUW.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/50 R15
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 248 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 5
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
De Enk Auto’s is ontstaan vanuit mijn passie voor auto’s. Wat ooit begon als hobby, is inmiddels uitgegroeid tot een kleinschalig autobedrijf aan de rand van natuurgebied De Enk in Beekbergen.
Vanaf onze locatie kijken we uit over de weilanden van De Enk. Een mooie, rustige plek waar we graag de tijd nemen voor onze klanten en voor de auto’s die we aanbieden.
Omdat we bewust kleinschalig werken, houden we het graag persoonlijk. Geen grote showroom en geen verkooppraatjes, maar gewoon eerlijk contact en aandacht voor de auto en de klant.
De Enk Auto’s is van maandag tot en met zondag op afspraak geopend. Zo kunnen we voor iedere klant rustig de tijd nemen.