
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Fiesta
1.3-8V Champion
€ 1.7502006205.708 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 september 2006 |
| APK | 7 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Leuke auto rijd en schakelt goed!
Prijs is zo meenemen met nieuwe APK.
Aanvullende opties en accessoires
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Easy sound system 6000
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Laadvermogen: 517 kg
Wielbasis: 249 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
Komt u gerust langs om de auto te bezichtigen of voor een proefrit.
Garage De Westhoek,
Patrijsstraat 2
4793 HV Fijnaart
0168-462630 of 06-17448348
Openingstijden zijn van maandag tm vrijdag van 8.00 tot 17.30 uur en zaterdag van 8.00 tot 12.00 uur. Buiten openingstijden in overleg.
Buiten onze openingstijden zijn wij te bereiken op het nummer 06-17448348.
Alle moeite is genomen om de informatie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer de zaken die de keuze voor aankoop kunnen beïnvloeden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.299 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 106 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.920 x 1.680 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 1.023 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.540 kg |
| Trekgewicht geremd | 100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 284 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 17,3 s |
| Actieradius | 737 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autocrew de Westhoek
Patrijsstraat 24793 HV Fijnaart



















