

Ford Fiesta
1.0 Style|AIRCO|NIEUWE APK|NAVI|LEUKE AUTO
€ 3.9992014166.856 km
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 mei 2014 |
| APK | 26 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.095 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
LEUKE Ford Fiesta 1.0 benzine MET LAGE KM STAND VAN 166xxx NATIONALE AUTOPAS ( kilometers zijn origineel en aantoonbaar,2014,Airco ,Nieuwe APK,Navi,Rijd en schakelt als nieuw
Auto rijdt/remt/schakelt perfect!
INRUIL MOGELIJK !!
- KM STAND 166xxx NAP
- Nieuwe APK
- 2014
- 4 goede banden
- Onlang grote beurt
- Electrische Ramen
- Airco
- Bluetooth
- Navigatie
- Top onderhouden
- MOOI INTERIEUR
- ALLE INRUIL MOGELIJK
- Leuke auto , rijd als nieuw
Go Further, is het motto bij Ford. Dit is uw kans om ook die extra stap te maken. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak.
Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audiosysteem gecombineerd. Deze auto heeft airconditioning aan boord. Ook is de Ford uitgerust met: dashboard met spraakbediening en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Hill hold control houdt de handrem vast op een helling. Wegrijden was nog nooit zo gemakkelijk. Brake assist herkent een noodsituatie en voert de remdruk op om de remweg te verkorten.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
KORTOM EEN TOP WAGEN VOOR EEN
LEUKE PRIJS
VOOR MEER INFO , BELLEN OF STUUR EEN BERICHT
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Autobedrijf Dierdonk – Uw Betrouwbare Partner voor Kwaliteit en Service
Op zoek naar een nieuwe of gebruikte auto? Bij Autobedrijf Dierdonk bent u aan het juiste adres! Al jaren bieden wij een breed assortiment van topkwaliteit auto's, van compacte stadswagens tot ruime gezinsauto’s en alles daar tussenin. Wij staan bekend om onze betrouwbare service, scherpe prijzen en klantgerichte benadering.
Wat maakt Autobedrijf Dierdonk uniek?
Breed Assortiment: Of u nu op zoek bent naar een nieuwe of jonge tweedehands auto, wij hebben altijd diverse merken en modellen op voorraad.
Kwaliteit & Betrouwbaarheid: Alle voertuigen worden grondig gecontroleerd, zodat u zeker kunt zijn van de kwaliteit en veiligheid.
Persoonlijke Service: Ons team van experts staat altijd klaar om u te adviseren en te begeleiden in uw zoektocht naar de ideale auto.
Bezoek ons vandaag nog en ontdek wat wij voor u kunnen betekenen!
Autobedrijf Dierdonk
Duizeldonksestraat 2D
5705 CA Helmond
06-41248101
E-mail: info@autobedrijfdierdonk.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 48 kW (65 pk) |
| Max. koppel | 105 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.969 x 1.722 x 1.468 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.530 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 525 kg |
| Inhoud bagageruimte | 290 - 974 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,8 s |
| Actieradius | 976 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | A |




