
Ford Fiesta
1.25 Limited | Zeer nette auto | NL auto | Elektrische ramen voor | Airco | 1e eigenaar |

Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 oktober 2010 |
| APK | 3 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.295 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Welkom bij Zeeuw & Zeeuw Ford Alphen a/d Rijn. Wij zijn dé Ford-dealer voor Alphen a/d Rijn, Boskoop, Koudekerk aan de Rijn, Hazerwoude, Zoeterwoude, Woubrugge, Nieuwkoop, Zwammerdam, Ter Aar, Roelofarendsveen en omstreken. Vanuit onze vestiging bieden we ook tal van aftersales services. Op het gebied van gebruikte auto's bent u op onze vestiging in Alphen a/d Rijn aan het juiste adres. U heeft keuze uit meer dan 50 gebruikte auto's met Ford A1 - en BOVAG Garantie, 100% vooraf gecontroleerd. Bel voor meer informatie over deze auto tel 0172-429191 of mail naar verkoop.ford-alphen@zeeuwenzeeuw.nl
Hoewel aan de informatie over deze auto de grootst mogelijke zorg is besteed, kan Zeeuw & Zeeuw niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie, van welke aard dan ook.
Aanvullende opties en accessoires
- Comfort-pakket
- Rookvrij
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2008 - 2012
Modelcode: B299
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 541 kg
Wielbasis: 248 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 127 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Aanvullende dealergarantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Servicepakket - Budget (inbegrepen):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Bovag 40-puntencheck
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
- Let op: Service en onderhoud niet inbegrepen bij het Budget Servicepakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Servicepakket - Premium (€ 975 meerprijs):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Brandstof / acculading min. € 40,-
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Waxbehandeling
- Pechhulp
- Accu Health Check (PHEV & EV)
- Onderhoudsbeurt
- Distributieriem vervangen, indien nodig binnen 20.000 km of 12 maanden
- Remblokken en remschijven vervangen indien niet volgens fabrieksnorm
- Banden vervangen indien de profieldiepte minder is dan 3mm
- Remvloeistof vervangen indien noodzakelijk
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Zeeuw & Zeeuw+ Services
- Bovag 40-puntencheck
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
(Pechhulp en Accu Health Check kan alleen worden geboden voor automerken waarvan Zeeuw & Zeeuw officieel dealer is.)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket - Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK - Servicepakket - Excellent Personenauto's (€ 1.475 meerprijs):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 18 maanden Bovag garantie
- Brandstof / acculading min. € 40,-
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Waxbehandeling
- Pechhulp
- Accu Health Check (PHEV & EV)
- Onderhoudsbeurt
- Distributieriem vervangen, indien nodig binnen 20.000 km of 12 maanden
- Remblokken en remschijven vervangen indien niet volgens fabrieksnorm
- Banden vervangen indien de profieldiepte minder is dan 3mm
- Remvloeistof vervangen indien noodzakelijk
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Zeeuw & Zeeuw+ Services
- Bovag 40-puntencheck
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
(Pechhulp en Accu Health Check kan alleen worden geboden voor automerken waarvan Zeeuw & Zeeuw officieel dealer is.)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket - Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Bovag garantie 18 maanden (18 maanden garantie); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Overige informatie
Garantie: Tot 12 May 2027
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Rij-impressie Ford Fiesta Econetic
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 109 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.722 x 1.481 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 954 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.495 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 295 - 979 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 152 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,9 s |
| Actieradius | 763 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Zeeuw & Zeeuw Ford Alphen
H. Kamerlingh Onnesweg 262408 AW Alphen aan den Rijn









































