

Ford Fiesta
1.0 Ambiente 5Deurs|Stoelverwarming|Trekhaak
€ 4.9502014113.171 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 februari 2014 |
| APK | 14 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 14.145 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Ford Fiesta 1.0 Ambiente 5-Deurs | Stoelverwarming | Trekhaak | 113.171 km NAP
Zeer nette en goed onderhouden Ford Fiesta 1.0 Ambiente uit 2014, uitgevoerd als praktische 5-deurs. Een fijne, zuinige en betrouwbare auto die ideaal is voor dagelijks gebruik, woon-werkverkeer of als betaalbare gezinsauto.
Deze Fiesta is voorzien van fijne opties zoals stoelverwarming, trekhaak, elektrische ramen en centrale deurvergrendeling. Dankzij de 5-deurs uitvoering is instappen achterin gemakkelijk en is de auto verrassend praktisch in gebruik.
De auto heeft slechts 113.171 km gereden en is zeer goed onderhouden. Zowel technisch als optisch verkeert de auto in nette staat. De 1.0 benzinemotor staat bekend om zijn lage verbruik en gunstige vaste lasten, waardoor dit een zeer interessante auto is voor iemand die zorgeloos en voordelig wil rijden.
Kortom: een nette, zuinige en praktische Ford Fiesta met lage kilometerstand, 5 deuren en fijne opties zoals stoelverwarming en trekhaak. Zeker de moeite waard om te komen bekijken.
Pluspunten:
1.0 benzinemotor, zuinig en betrouwbaar
5-deurs uitvoering
Stoelverwarming
Trekhaak
Slechts 113.171 km NAP
Zeer goed onderhouden
Nette staat van binnen en buiten
Lage vaste lasten
Inruil is mogelijk.
Geen rijklaarmaakkosten – internetprijs is totaalprijs.
Reserveren alleen mogelijk met aanbetaling. Zonder aanbetaling geldt: wie het eerst komt, wie het eerst maalt.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/50 R15
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 249 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
LET OP – BELANGRIJK OM TE WETEN
Garantie is bespreekbaar
Financiering mogelijk
Inruil mogelijk
Nieuwe apk mogelijk (1 jaar apk)
All-in prijs – geen verborgen kosten, geen afleverkosten
Meer dan 100 Auto's op voorraad (Niet alles staat online)
De kilometerstand is origineel en aantoonbaar middels onderhoudshistorie en NAP-rapport.
Direct beschikbaar – binnen 30 minuten wegrijden mogelijk
Geen onzin, scherp geprijsd
Altijd 90+ auto’s op voorraad
Geen verrassingen, gewoon eerlijke handel
Om teleurstelling te voorkomen adviseren wij u vooraf contact op te nemen om de beschikbaarheid te controleren.
Let op: zorg ervoor dat uw betaallimiet bij de bank voldoende hoog staat om problemen bij aankoop te voorkomen.
Wij zijn een RDW-erkend autobedrijf en werken met de Nationale Auto Pas (NAP).
Reserveren is uitsluitend mogelijk met een aanbetaling. Zonder aanbetaling geldt: wie het eerst komt, heeft voorrang.
Onze advertenties zijn met zorg samengesteld. Aan eventuele fouten in opties, accessoires of invoer kunnen geen rechten worden ontleend.
Contact & locatie
Telefoon: 06-43970051 / +31 6 43970051
Adres: Alcoalaan 8F, 5151 RW Drunen
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 10:00 – 18:00
Zaterdag: 10:00 – 16:00
Wij werken bij voorkeur op afspraak, zodat wij u optimaal kunnen helpen en het voertuig voor u kunnen klaarzetten.
(We work by appointment, please give us a call)
Gesproken talen: Nederlands, Duits en Engels
Over ons
Wij zijn een familiebedrijf, gerund door vader, moeder en twee zoons, en werken dagelijks met passie en toewijding aan ons autobedrijf.
Met meer dan 500+ Google reviews en 200+ Klantenvertellen reviews krijgt u een transparant en betrouwbaar beeld van wie wij zijn en hoe wij werken. Klanttevredenheid staat bij ons centraal.
Wij leveren goede, betrouwbare auto’s en hanteren een open en eerlijke werkwijze. U kunt bij ons rekenen op duidelijk en oprecht advies.
Vanuit ons brandweerverleden hechten wij extra waarde aan veiligheid. Dit ziet u terug in de selectie en aflevering van onze voertuigen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 48 kW (65 pk) |
| Max. koppel | 105 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.970 x 1.720 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.530 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 525 kg |
| Inhoud bagageruimte | 290 - 974 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,8 s |
| Actieradius | 976 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | A |




