

Ford Fiesta
1.0 EcoBoost Titanium navigatie
€ 5.9502014110.813 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 mei 2014 |
| APK | 20 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.840 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Kleinere auto's hebben grote voordelen. Alleen al in wegenbelasting scheelt het gauw de helft. Zonder in te leveren op comfort en prestaties! De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Spraakbediening herkent uw stem en voert opdrachten uit terwijl u beide handen aan het stuur houdt. Je weet altijd waar je moet zijn, dankzij het navigatiesysteem. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Bij slecht weer houdt u graag de handen aan het stuur. De regensensor regelt automatisch hoeveel hulp u van de ruitenwissers nodig heeft. De uitrusting van deze auto is met lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
In de Ford Fiesta heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Wegrijden op een helling is kinderspel met hill hold control. Deze functie houdt de handrem automatisch vast op een steile ondergrond.
Tevens wordt deze auto geleverd met het tellerrapport van Nationale Autopas. Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!
Modelreeks: nov. 2012 - jul. 2016
Modelcode: B299
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 531 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 2
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Afleverbeurt: De deelnemer garandeert dat het betreffende geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een correct uitgevoerde BOVAG afleverbeurt. Deze afleverbeurt garandeert, op het moment dat het deelnemerscontract wordt ondertekend, de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij • Zomer / all season banden minimaal 2,5 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 6 maanden apk • Minimaal 6 maanden of 6.000 km onderhoudsbeurt vrij (wat het eerst komt is bepalend).
Fabrikant: Hofsink & Nijland B.V. Kruiwiel 10 7773NL HARDENBERG, NL 0523684235 http://www.autobedrijf-hofsinkennijland.nl info@hofsink-nijland.nl
Voor levering en garantie zie onze afleverpakketten op de website www.hofsink-nijland.nl.
Financiering is mogelijk.
Voor een uitgebreide fotoreportage bekijk onze website www.hofsink-nijland.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Kijk op https://www.autofirst-hofsink-nijland.nl/proefrit-aan-huis en vraag deze bij ons aan.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 93 kW (127 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.980 x 1.720 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 1.024 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.555 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Inhoud bagageruimte | 290 - 974 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 976 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | A |




