

Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 augustus 2003 |
| APK | 20 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Deze Ford Fiesta komt uit 2003, werd geleverd van 01-05-2003 tot 01-10-2003. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2003 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 51 kW (69 PK) en een cilinderinhoud van 1242 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 160 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 15,3 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6,2 liter per 100 km en hij weegt 995 kg. De APK is geldig tot 20-03-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 122,33 per kwartaal.
Aanvullende opties en accessoires
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Lichtgrijs
Emissieklasse: Euro 3
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 106 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.920 x 1.680 x 1.410 mm |
| gewicht | 995 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 261 - 945 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,3 s |
| Actieradius | 692 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,8 l/100km (1 op 11,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 155 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf JM Brabant
Van Wamelweg 44612 PW Bergen op Zoom


























