

Ford Fiesta
1.25 Titanium / 1e Eig / Airco / AUX / NAP / LM
€ 3.4002011194.252 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 februari 2011 |
| APK | 26 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 14.294 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Nederlandse Titanium van de 1e eigenaar! Leuke Fiesta voorzien van lichtmetalen velgen, airco, multifunctioneel stuur, aux en elektrische ramen. Volledig onderhouden en kilometerstand NAP.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/50 R15
Laadvermogen: 549 kg
Wielbasis: 248 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Garantie: Huisgarantie
Garantie: 1 maand
Inbegrepen afleverpakket: Huisgarantie: - Controle van de olie, vloeistoffen en remmen - 1 maand garantie op draaiende delen van de motor en versnellingsbak - Tenaamstelling van de nieuwe auto - Heeft u een inruilauto? Wij verzorgen de vrijwaring
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (1 maand garantie)
RG Cars is een erkend autobedrijf, geregistreerd bij zowel de RDW als de Nationale Autopas (NAP). Financieringsmogelijkheden zijn beschikbaar.
We nodigen u van harte uit voor een bezoek aan onze showroom of een proefrit. Maak graag vooraf een afspraak door contact met ons op te nemen.
Bij de prijs inbegrepen:
- Uitgebreide veiligheidscontrole van onder andere remmen, banden, vloeistoffen en verlichting.
- Nationale Autopas voor een betrouwbare kilometerhistorie.
- Inruil van alle merken is mogelijk.
Wij rekenen geen afleverkosten! RG Cars biedt de mogelijkheid om het voertuig op uw naam te zetten en uw oude voertuig te vrijwaren. Betaling per pin is mogelijk.
Onze advertenties worden met zorg samengesteld; echter, aan eventuele fouten in de vermelding van accessoires, opties of typefouten kunnen geen rechten worden ontleend.
Heeft u vragen? Neem gerust telefonisch of via e-mail contact met ons op. Ga naar www.rgcars.nl en klik op het WhatsApp-icoon onderaan de pagina om direct in contact te komen met onze verkoopafdeling.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 60 kW (82 pk) |
| Max. koppel | 114 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.720 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 941 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.490 kg |
| Trekgewicht geremd | 600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Inhoud bagageruimte | 295 - 979 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,3 s |
| Actieradius | 750 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | B |




