

Ford Fiesta
1.0 | NL-AUTO | NAVI | AIRCO | NAP!!
€ 5.4452014148.397 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 mei 2014 |
| APK | 12 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.095 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Nette origineel Nederlands geleverde Ford Fiesta. Instructie en onderhoudsboekjes afgestempeld aanwezig. Apk tot 12-10-2026. Auto staat rondom op vier goede banden.
U zoekt een betrouwbare auto met uitstekende rijkwaliteiten? Dan is deze Ford Fiesta een geweldige keuze! Hij rijdt lekker, deze Ford. Pittig ook, met dank aan de compacte en zuinige motor. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 15 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank.
Dankzij de spraaksturing bedient u verschillende functies zonder uw handen van het stuur te halen. Ook praktisch: deze auto is voorzien van een eigen navigatiesysteem. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig.
In de Ford Fiesta heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Neem contact op en we regelen een afspraak!
Modelreeks: jun. 2013 - jul. 2016
Modelcode: B299
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 249 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: Bijlsma Auto's Garantie Plan
Garantie: Bijlsma Auto's heeft een eigen garantieplan ontwikkeld. Tegen een geringe meerprijs kunt een een garantiepakket bij ons afsluiten voor de duur van 3 of zelfs 6 maand. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie. Nieuw Bijlsma Auto's Garantie Plan!
Fabrikant: Bijlsma Auto's Zoom 25 9231DX SURHUISTERVEEN, NL 0640709839 http://www.bijlsma-auto.nl info@bijlsma-auto.nl
Waarom kiezen voor Bijlsma Auto?
Bij Bijlsma Auto kunt u rekenen op de hoogste kwaliteit en volledige transparantie. Wij werken uitsluitend met correcte bouwjaren en kilometerstanden. Bij aflevering ontvangt u altijd een NAP-certificaat, zodat u verzekerd bent van een gegarandeerde kilometerstand. Eerlijkheid en klanttevredenheid staan bij ons hoog in het vaandel.
Bent u op zoek naar een betrouwbare occasion? Bezoek dan onze website, BIJLSMA-AUTO.NL, voor een uitgebreid aanbod van goed onderhouden dealeroccasions, inclusief gedetailleerde foto’s en heldere informatie. Het kan zijn dat niet alle opties in de accessoireslijst vermeld staan, maar dankzij onze uitgebreide fotoreportage kunt u vrijwel alle opties terugvinden.
Transparantie is onze prioriteit: De getoonde prijzen zijn nettoprijzen, wat betekent dat u geen extra afleverings- of rijklaarkosten betaalt. Zo weet u altijd precies waar u aan toe bent.
Garantie: Tegen een meerprijs van €350 bieden wij bij Bijlsma Auto een garantieplan van 3 maanden op de motor, versnellingsbak en eindaandrijving. Zo rijdt u met extra gemoedsrust.
Wij zijn trots op onze reputatie: volgens klanttevredenheidsonderzoeken zijn wij uitgeroepen tot het beste autobedrijf van Nederland. Deze erkenning is voor ons niet alleen een titel, maar een bevestiging van onze voortdurende inzet voor kwaliteit en klantgerichtheid.
Kom gerust langs voor een proefrit – de koffie staat altijd voor u klaar! Om teleurstellingen te voorkomen, adviseren wij om van tevoren even te bellen, aangezien we niet altijd aanwezig zijn. Inruil van uw huidige voertuig is altijd mogelijk.
Bij Bijlsma Auto bent u verzekerd van kwaliteit, service en transparantie.
Let op: Ondanks dat wij onze advertenties met de grootste zorg samenstellen, zijn wij niet aansprakelijk voor druk- of zetfouten.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 105 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.980 x 1.720 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.530 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 525 kg |
| Inhoud bagageruimte | 290 - 974 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,8 s |
| Actieradius | 976 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | A |




