

Ford Fiesta
1.0 EcoBoost Titanium
€ 4.2502013151.909 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Paars (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 maart 2013 |
| APK | 17 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 12.933 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Herkenbaar design gaat bij Ford samen met maximaal rijplezier. Als u van autorijden houdt, dan zit u met deze FIESTA beslist goed. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Kijk, en die stoelverwarming, dat is nou echt comfort. Helemaal als het buiten winters aanvoelt. Bij de rijke uitrusting horen ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Ford FIESTA prima parkeersensoren die u een handje helpen. Is het maar een buitje of een constante regenstroom? De regensensor reageert altijd accuraat! Allicht is er in deze auto ook airconditioning. En deze auto heeft ook lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer als standaard uitrusting.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. In gevaarlijke verkeerssituaties helpt het accident avoidance system om een aanrijding te vookomen. Door de hill hold control is geen helling meer een probleem om stil te staan.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Ford voor een proefrit reserveren.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 554 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Wij zijn open op afspraak!
Neem dus snel contact met ons op en wij zetten de auto graag voor u klaar. Betaalt u de auto liever in maandtermijnen? Ook hierin kunnen wij u volledig voorzien.
ACT Automotive
Wij hebben altijd een ruim aanbod aan occasions op voorraad in onze showroom. Kom vrijblijvend kijken, u bent van harte welkom!
• Inruil is altijd mogelijk uitsluitend tegen handelsprijzen
• Alle informatie is onder voorbehoud van type- en specificatiefouten
Openingstijden (op afspraak)
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Zaterdag geopend van 09.00 t/m 17.00 uur
Proefritten zijn enkel mogelijk op afspraak!
ACT Automotive
Op het veldje 44
6176BK Spaubeek
Tel: 0627960244
E-mail: info@act-automotive.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Paars (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.969 x 1.722 x 1.495 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 1.001 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.555 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 290 - 974 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 976 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | A |




