

Ford Fiesta
1.6 Sport
€ 4.2502009169.843 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 oktober 2009 |
| APK | 25 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.750 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Go Ford, Go Further. En dat maakt deze auto helemaal waar. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze Ford horen onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. De regensensor regelt zelf de optimale snelheid van de ruitenwissers zodat u dat niet zelf hoeft te doen. Deze Ford is bovendien voorzien van cruise control. Dus comfortabel en zuinig rijden verzekerd! Natuurlijk behoren automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, multi-informatie display en lederen versnellingspook ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Indien u interesse heeft in deze Ford, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
VERDER BENT U VAN HARTE WELKOM: BENT U VAN PLAN DEZE AUTO TE BEZICHTINGEN BELT U DAN VAN TE VOREN, OM ZEKER TE WETEN DAT DEZE AUTO NOG NIET IS VERKOCHT: 0181-66 07 73 – 06 227 06 101
Tevens kunt u natuurlijk uw huidige auto bij ons inruilen. Financieren is ook geen probleem, en kan ter plekke geregeld worden ! Dit kan al vanaf €50,-per maand. LET OP ! GELD LENEN KOST GELD !
Van Vliet Auto’s is al jaren een begrip in de autobranche. Wij hebben dan ook al meer dan 40 jaar ervaring in de autobranche. Tevens is Van Vliet Auto’s een familie bedrijf geworden wat van vader op zoon verder is gegaan. Ons Occasion aanbod varieert dagelijks, bezoek dus regelmatig onze website. Wij hopen u van dienst te kunnen zijn in de zoektocht naar uw nieuwe auto
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0181-660773).
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/45 R16
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 248 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.596 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 152 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.720 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 945 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Inhoud bagageruimte | 295 - 979 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 711 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | B |




