

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 oktober 2012 |
| APK | 31 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.389 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Luxe en goed onderhouden Ford Fiesta met vele opties en lederen bekleding met verwarming
Ford Fiesta 1.25 Titanium 5-Deurs Airco Clima Cruise NAP
- Kenteken: 41-ZGG-2
- Merk: Ford
- Model: Fiesta
- APK tot: 31-10-2026
- Tellerstand: 127992 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1242 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: SNJB
- Vermogen: 60 kW / 82pk
- Ledig gewicht: 954 kg
- Max. trekgewicht: 600 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: X pack
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Radio CD speler
- Regensensor
- Verwarmde voorruit
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Autotelefoon voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
U zoekt een betrouwbare auto met uitstekende rijkwaliteiten? Dan is deze Ford Fiesta een geweldige keuze! De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Deze Ford Fiesta is luxe afgewerkt. Kijk maar naar het lederen interieur! Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Ook 15 inch lichtmetalen velgen, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen zijn aan boord.
Het navigatiesysteem is uw vertrouwde gids, waarheen de reis ook gaat. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Harder, zachter, aan, uit, volgende track, nieuwe zender... alle audiofuncties zijn regelbaar via de audiobediening op het stuur. De meeste schade bij inparkeren komt van een randje of paaltje dat u even niet zag. Maar de parkeersensoren zien alles en waarschuwen op tijd. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Ford met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Natuurlijk behoren cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!
Tulp Autobedrijf in Dongen is een universeel autobedrijf. Wij hebben ruim 130 occasions op voorraad. Wij zijn BOVAG aangesloten en RDW-erkend. We kunnen uw nieuwe auto ter plaatse tenaamstellen op uw naam en uw eventuele inruilauto vrijwaren 24/7. Tevens hebben wij de mogelijkheid om u een autoverzekering aan te bieden met een lage premie. Ook een Autofinanciering kunnen wij u via een van onze partners aanbieden, vraag naar de mogelijkheden.
Garantie en onderhoud is mogelijk door te kiezen voor een van onze afleverpakketten.
Wij zijn doordeweeks geopend van maandag t/m vrijdag tussen 9:00 en 18.00 uur, op zaterdag tussen 10:00 tot 17:00 uur. Buiten openingstijden en op zondag zijn wij enkel geopend op afspraak.
BEZICHTIGING/PROEFRIT UITSLUITEND OP AFSPRAAK.
INRUIL IS MOGELIJK
Vakgarage Stoomberg-Tulp
De Slof 54
5107RJ Dongen
0162321313
verkoop@tulpautobedrijf.nl
www.vakgaragestoomberg-tulp.nl
Hoewel de informatie op deze website continue zo accuraat en actueel mogelijk wordt gehouden, zijn vergissingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze website ten aller tijden onder voorbehoud. Het is onmogelijk om vergissingen en dergelijke volledig uit te sluiten.
Aan de inhoud van deze website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Wij adviseren de opties en specificaties zelf te controleren. Bij twijfels kunt u ons altijd vrijblijvend contacteren.
Voor meer informatie, vragen of het maken van een afspraak kunt u ons gerust bellen of mailen. Bel 06-19681441 voor een proefrit of mail ons naar verkoop@tulpautobedrijf.nl


Rij-impressie Ford Fiesta Econetic
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 60 kW (82 pk) |
| Max. koppel | 114 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.722 x 1.481 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 954 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.495 kg |
| Trekgewicht geremd | 600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 525 kg |
| Inhoud bagageruimte | 295 - 979 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,3 s |
| Actieradius | 736 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Vakgarage Stoomberg-Tulp
De Slof 545107 RJ Dongen
















































