

Ford Fiesta
1.25 Trend
€ 5.1502012119.188 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 maart 2012 |
| APK | 13 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.495 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Van de Ree Oostburg is een autobedrijf met veel geschiedenis. Sinds 1979 ervaring als officieel Ford dealer, destijds begonnen in Breskens en later verhuisd naar Oostburg met destijds neven vestigingen in Bergen op Zoom en Roosendaal. Sinds 2014 zijn de bedrijven Van de Ree (Ford) en "Autobedrijf van den Bosse" (Peugeot en Renault) samen gegaan onder één dak onder het label "Vakgarage". Hiermee hebben we naast de expertise in de merken Ford, Peugeot en Renault nu ook toegang tot professioneel onderhoud en verkoop van de meeste andere automerken.
Als echt familiebedrijf heten we u van harte welkom! Graag tot ziens in ons bedrijf in Oostburg.
Modelreeks: 2008 - 2012
Modelcode: B299
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 541 kg
Wielbasis: 248 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 127 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 109 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.722 x 1.481 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 954 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.495 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 295 - 979 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 152 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,9 s |
| Actieradius | 763 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | B |



